MUZOTAKTNEWSYGwiazdyW Luwrze reagują na Beyonce i Jay-Z

W Luwrze reagują na Beyonce i Jay-Z
W

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Muzeum w Luwrze przygotowało tour po dziełach, które znalazły się w klipie Beyonce i Jaya-Z “Apeshit”.

Muzeum w Luwrze postanowiło wykorzystać popularność Beyonce i Jaya-Z i przygotowało wycieczki z przewodnikiem po dziełach, które artyści umieścili w swoim klipie “Apeshit”. Półtoragodzinna wycieczka, podczas której omawianych jest 17 dzieł dostępna jest cztery dni w tygodniu.

REKLAMA

W teledysku znalazły się m.in. Nike z Samotraki, “Mona Lisa” Leonarda da Vinci, “Gody w Kanie Galilejskiej” Paola Veronesego czy “Tratwa Meduzy” Théodore’a Géricaulta.

Opis wszystkich 17 dzieł można zobaczyć pod tym adresem.

Beyonce zagrała z Jayem-Z dla polskich fanów 30 czerwca.

Materiały promocyjne partnera

Jay-Z to jeden z popularniejszych hiphopowych artystów. Trzy albumy nowojorczyka – “Reasonable Doubt” (1996), “The Blueprint” (2001) i “The Black Album” (2003) – uważane są za kluczowe dla gatunku. Magazyn “Rolling Stone” zamieścił go na 88. miejscu w rankingu 100 największych artystów wszech czasów. Ostatnio Amerykanin zajęty jest też produkcją filmów i dokumentów.

Beyonce karierę zaczynała jako członkini żeńskiej grupy R&B, Destiny’s Child. Od 2003 roku działa na własny rachunek i jest dziś jedną z najpopularniejszych, najbardziej wpływowych gwiazd popu/R&B. Na koncie ma 6 studyjnych albumów, z których ostatni to “Lemonade” z 2016 roku. W ciągu blisko 20 lat na scenie Amerykanka sprzedała ponad 100 milionów płyt jako solistka i 60 milionów z Destiny’s Child.

▸ Przeczytaj również: Guns N’ Roses w Polsce – co musisz wiedzieć? (mapa dojazd + parkingi)

https://www.instagram.com/p/BkvzHkFlr_3/?hl=pl&taken-by=beyonce

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA