Premiera debiutanckiego krążka łódzkiego zespołu Ted Nemeth „Ostatni Krzyk Mody”!

Na fali popularności, zdobytej występami przed takimi gwiazdami jak: Pidżama Porno, T.Love Alternative czy Organek, zespół Ted Nemeth wydał właśnie, nakładem S.P. Records, swoją pierwszą płytę. Na płycie znajdują się zaskakujące teksty oraz oryginalne kompozycje. 13 różnorodnych kawałków, charakteryzujących się dobrym gitarowym brzmieniem, wzbogaconych niskim brzmieniem klawiszy.

Jak sami mówią o swojej muzyce:
„Chcemy, by nasza muzyka inspirowała i dawała ludziom radość i zabawę. Chcemy być świetnym zespołem koncertowym, który w umiejętny sposób łączy brzmienia gitar, elektronikę, głośne bębny z popową melodyką i ciekawymi tekstami. Chcemy zaoferować słuchaczowi porcję ekscytującej, oryginalnej muzyki, wykonywanej z pełnym zaangażowaniem. :)”.

Płytę promują dwa single: „Retrocukiernia” oraz „Umówiony znak”, do których powstały już również teledyski. „Umówiony znak” coraz lepiej radzi sobie na radiowych listach przebojów, zapewne dzięki przekazowi, do którego praktycznie każdy słuchacz może się odnieść.

Patryk Pietrzak (wokalista) o „Umówionym znaku”: „Dziewczyyyyyna. Strach, że jak już się zaangażujesz, to może się nie udać. Jakbyś ubezpieczał tyły cały czas na wypadek ucieczki. Albo że ona Cię zostawi bo zorientuje się, że coś nie tak z Tobą. A z drugiej strony to jest najlepsze uczucie na świecie, kiedy stoisz i czekasz na kogoś na ulicy. I ty chcesz się spotkać i Ona. Poza tym wakacje. Jedziemy gdzieś autem i słuchamy Talking Heads, i sobie śpiewamy, i palimy fajki, i wyrzucamy przez okno. I wszystko jest dobrze”.

ZOBACZ TELEDYSK
TED NEMETH – RETROCUKIERNIA

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!