MUZOTAKTMUZYKANowy singiel070 Shake: Kanye West dał jej szansę, a teraz ona sama oskarża!

070 Shake: Kanye West dał jej szansę, a teraz ona sama oskarża!
0

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Protegowana Kanye Westa, 070 Shake, zaprezentowała nową piosenkę. Kompozycji zatytułowanej “Accusations” można posłuchać już teraz na MUZOTAKT.pl

070 Shake świat poznał dzięki ostatniej płycie Kanye Westa. 21-latka prezentuje swoje możliwości wokalne w piosence “Ghost Town”, a wielu krytyków uznało kompozycje za najlepszą w zestawie. Co się kryje pod nową piosenką i o co i kogo oskarża artystka?!

070 Shake w marcu wydała EP-kę “Glitter”.

REKLAMA

Danielle Balbuena, która ukrywa się pod pseudonimem 070 Shake, pierwszy singel “Trust Nobody”, wydała w 2016 roku. Pojawiła się nie tylko na płycie Kanye Westa, ale też na albumie “Daytona”, który firmuje Pusha T. W tym roku powinna pojawić się jej debiutancka płyta Yellow Girl.

Kanye West to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów. Jego płyty rozeszły się w nakładzie 32 milionów egzemplarzy, a w formacie cyfrowym ściągnięto je 100 milionów razy.

Zdobył ponad 20 statuetek Grammy. Magazyn “Time” dwukrotnie zamieścił go na liście “100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie” – w 2005 i 2015 roku. Amerykanin nie boi się kontrowersji i chętnie łączy muzykę ze sztuką. Jego siódmy krążek to “The Life of Pablo” z lutego 2016 roku.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande i Troye Sivan w teledysku do “Dance To This”

zespoły weselne

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA