Cardi B: Zobacz co otrzymała dla swojego nowo narodzonego dziecka (ZDJĘCIA)

Cardi B odwołuje koncerty, bo macierzyństwo ją przerosło
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Cardi B „świeżo upieczona” mama, nie mogła powstrzymać okrzyków radości kiedy otrzymała jedyny w swoim rodzaju, specjalnie dla niej spersonalizowany wózek CYBEX Priam Travel System!

Różowa gondola i spacerówka z napisem „Baby Bardi” zrobiły na Cardi B ogromne wrażenie. Młoda mama krzyczała z radości, co widać w wideo, którym podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie.

Wpis z wyjątkowym prezentem zamieszczony na oficjalnym instagramowym koncie raperki polubiło aż 2,5 miliona osób (@iamcardib).

Ten wyjątkowy wózek jest prezentem od amerykańskiego projektanta Jerem’ego Scotta i marki CYBEX. Wykonany został specjalnie dla Cardi B i jej córeczki Kulture Kiari Cephus.

CYBEX spełnia marzenia i nieustannie wprawia w zachwyt nowoczesnych rodziców. Wykonany specjalnie na tą okazję wózek, ozdobiony różowymi i złotymi balonami, został osobiście dostarczony do artystki przez zespół CYBEX.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Więcej szczegółów dotyczących produktów marki CYBEX znajduje się na stronie: http://cybex-online.com/pl

Cardi B dla swojego nowo narodzonego dziecka otrzymała spersonalizowany wózek CYBEX

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!