Bring Me The Horizon ogłaszają nowy album. Posłuchaj singla “Mantra”

Płyta “amo” ukase się 11 stycznia 2019 roku.

Bring Me The Horizon
fot. materiały prasowe (c) Wszelkie prawa zastrzeżone

Bring Me The Horizon oficjalnie ogłosili datę premiery nowego albumu. Pierwszy singiel “Mantra” miał swoją premiere wczoraj w programie Annie Mac’s Hottest Record w BBC Radio 1.

Zespół Bring Me The Horizon ogłosił także światową koncertową – bilety do sprzedaży trafią już 31 sierpnia.

Z ponad dwoma milionami sprzedanych albumów oraz wyprzedanymi koncertami w ponad 40 krajach, Bring Me The Horizon mają niepodważalną pozycję na światowej scenie muzycznej, a każdy ich nowy album jest wielkim wydarzeniem.

Ostatnie lato zespół spędził w Los Angeles pracując nad nowym albumem, wypełnionym najbardziej ekscytującym, przekraczającym gatunki materiałem w całej karierze zespołu.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez wyprzedzi swoje czasy! Gwiazda przekroczy granice?

Lider grupy, Oli, tak opisuje nową płytę: “amo to album o miłości, który eksploruje każdy aspekt tego potężnego uczucia, w jego dobrej, złej i brzydkiej odsłonie. W rezultacie powstał album bardziej eksperymentalny, zróżnicowany, dziwny i cudowny, niż cokolwiek, co zrobiliśmy wcześniej”.

Bring Me The Horizon ogłaszają nowy album

“amo” może przynieść wiele niespodzianek, jednak zespół pozostał wierny formule, która zapewniła mu wielki sukces – to utwory idealne na wielkie areny z prawdziwe potężnymi refrenami.

▸ Przeczytaj również: Cardi B: Zobacz co otrzymała dla swojego nowo narodzonego dziecka (ZDJĘCIA)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie