MUZOTAKTNEWSYFilmArnold Schwarzenegger is back (ZDJĘCIA)

Arnold Schwarzenegger is back (ZDJĘCIA)
A

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Arnold Schwarzenegger pochwalił się zdjęciem z planu nowej wersji klasyka science fiction, “Terminatora”.

Arnold Schwarzenegger wrzucił na Instagram swoje zdjęcie z Lindą Hamilton z obecnie realizowanego filmu i dla porównania fotografię sprzed lat wykonaną także przy okazji kręcenia “Terminatora”.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network

Nowa produkcja ma być z jednej strony początkiem nowej trylogii o Terminatorze, a z drugiej będzie sequelem obrazu Jamesa Camerona “Terminator 2: Dzień sądu”.

Materiały promocyjne partnera

Gabriel Luna gra nowy model Terminatora, Natalia Reyes występuje w roli Dani, kobiety wmieszanej w walkę między ludźmi a maszynami, Diego Boneta gra jej brata. Mackenzie Davis występuje jako Grace, żołnierz z przyszłości. Linda Hamilton i Arnold Schwarzenegger powracają do swoich ról odpowiednio Sarah Connor i Terminatora.

Tim Miller odpowiada za scenariusz i reżyserię, a twórca oryginału, James Cameron, czuwa na produkcją. Premierę wyznaczono na 22 listopada 2019 roku.

Seria zaczęła się od produkcji “Terminator” z 1984 roku. Za kamerą stanął James Cameron, a w roli głównej wystąpił Arnold Schwarzenegger. Największym sukcesem okazał się “Terminator 2: Dzień sądu” z 1991 roku. Obraz pochłonął 102 miliony dolarów (po uwzględnieniu inflacji to około 180 milionów dolarów). W tych czasach był to wręcz kosmiczny budżet, ale produkcja zaoferowała widzom wiele efektów specjalnych, które później były masowo wykorzystywane przez inne dzieła. W kinach film zarobił 580 milionów dolarów. W obsadzie – poza Arnoldem Schwarzeneggerem w roli T-800 – znaleźli się Edward Furlong (jako młody John Conor), Linda Hamilton (Sarah Connor) i Robert Patrick (terminator T-1000).

Po nim nakręcono – w 2003 roku – obraz “Terminator 3: Bunt maszyn”, a 6 lat później “Terminator: Ocalenie”. Najnowszy film to “Terminator: Genisys” z 2015 roku. Żaden nie powtórzył sukcesu obrazu “Terminator 2: Dzień sądu”.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez śmieje się w studiu (WIDEO)

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA