Krwisty teledysk Twenty One Pilots

Utwór pochodzi z albumu "Trench", który od dzisiaj jest dostępny w sklepach oraz na wszystkich platformach streamingowych.

Grupa Twenty One Pilots opublikowała teledysk do piosenki “My Blood”.

Nagrodzony Grammy amerykański duet Twenty One Pilots opublikował teledysk do ostatniego singla “My Blood” wyreżyserowany przez Tim Mattia.

“My Blood” to czwarta ujawniona piosenka z płyty “Trench” po “Jumpsuit”, “Nico And The Niners” oraz “Levitate”.

▸ Przeczytaj również: Sophie Turner robi dziwne rzeczy z językiem na widok Justina Biebera

Muzyka Twenty One Pilots, jak sami twierdzą, jest nie do określenia. Josh i Tyler łączą ze sobą parę gatunków: pop, indie, punk, rock, rap. Znani są z niesamowicie energetycznych występów, mając opinię jednego z najlepszych zespołów koncertowych na świecie.

W ramach promocji płyty “Trench” Amerykanie zagoszczą także w Polsce. Koncert zespołu odbędzie się 15 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Płyta “Trench” jest następczynią “Blurryface”, która wspięła się na szczyt Billboardu i pokryła się w USA potrójną platyną. Z niej pochodzą singlowe przeboje “Tear In My Heart”, “Ride” oraz siedmiokrotnie platynowy “Stressed Out”.

▸ Przeczytaj również: Cardi B pobiła dwie barmanki

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie