MUZOTAKTTeledyskiNine Inch Nails są czarni i nieskończeni

Nine Inch Nails są czarni i nieskończeni
N

Warto zobaczyć najnowszy klip!

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Grupa Nine Inch Nails opublikowała teledysk “Ahead of Ourselves – Live and Cold and Black and Infinite”.

– “Cold and Black and Infinite” to doświadczenie najwyższego smaku – napisał portal “Vulture” po czterech koncertach Nine Inch Nails w nowojorskiej Radio City Music Hall.

REKLAMA

– To także dowód na to, że można stworzyć olśniewające, przyszłościowe nagrania bez konieczności podporządkowania się wytwórni czy ślepego podążania za trendami, że 30 lat od rozpoczęcia kariery wciąż możesz sprzedawać koncerty w wielkich obiektach. Niektóre zespoły podtrzymują się przy życiu poprzez nieustanne przerabianie hitów. Inne chwytają się wszystkiego, co nowe i modne.

Nine Inch Nails są zbyt cool, by grać w tę grę, zbyt mądrzy, by popaść w parodiowanie samych siebie i zbyt mocni, by kiedykolwiek zostali wyeliminowani.

Materiały promocyjne partnera

▸ Przeczytaj również: Stoicka piosenka Zaz (posłuchaj singla “Qué vendrá”)

Najnowszy teledysk, zrealizowany z punktu widzenia pierwszej osoby, “Ahead of Ourselves – Live and Cold and Black and Infinite” zabiera nas w sam środek chaosu, który Nine Inch Nails dokonują na scenach podczas wyprzedanych koncertów. Za reżyserię odpowiada Brook Linder.

Trasa “Cold and Black and Infinite” odbywa się w ramach promocji “Bad Witch”, ostatniego wydawnictwa z trylogii, którą zapoczątkowała EP-ka “Not the Actual Events” (2016), a następnie ukazało się “Add Violence” (2017).

▸ Przeczytaj również: Charli XCX i Troye Sivan na Titanicu jak Kate Winslet i Leonardo DiCaprio

Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy premiery teledysku, żadnej informacji ze świata gwiazd muzyki? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA