Filip Lato i Jula zadebiutują w serialu Barwy Szczęścia

Filip Lato i Jula razem zadebiutują w popularnym serialu TVP
fot. screen YT © Wszelkie prawa zastrzeżone

Filip Lato i Jula razem zadebiutują w popularnym serialu TVP “Barwy Szczęścia”?! Ich wspólny numer podbija właśnie serca słuchaczy. Szczegóły już teraz na MUZOTAKT.pl

Filip Lato i Jula nagrali piosenkę w duecie, która z miejsca stała się hitem. Teledysk do kawałka “Zanim nas policzysz” ma blisko ćwierć miliona odsłon. Fani są zachwyceni, co widać po komentarzach. To klimatyczny i emocjonujący numer.

I choć numer czekał kilka miesięcy, bo nagrania powstały latem 2018 roku, a teledysk był kręcony późnym latem, to artyści dobrze wiedzieli, kiedy dać fanom nowy materiał i ich zaskoczyć.

▸ Przeczytaj również: Alvaro Soler odpowiada na zarzuty śpiewania z playbacku!…

Filip Lato, Jula w serialu Barwy Szczęścia?

Oczywiście mowa tu o ich nowym singlu. Wspólny numer “Zanim nas policzysz” będzie można usłyszeć w nowych odcinkach serialu Barwy Szczęścia. Producenci niestety nie zdradzają dokładnie, w którym odcinku usłyszymy Filipa i Julę.

Jula ma za sobą epizod aktorski w serialu M jak miłość. Kto wie, może i wkrótce pojawi się w nowej roli. A wy jak myślicie?

Filip Lato i Jula o najnowszej piosence

„Zanim Nas Policzysz” to jedna z najważniejszych dla nas kompozycji, w którą włożyliśmy całe nasze serce, emocje ale też osobiste doświadczenia.

Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu – zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu – zmusza do refleksji. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj – „Zanim nas policzysz” – spróbuj zawalczyć – mówią autorzy piosenki.

“Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać – po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei.

Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną – dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne” – wyznał Filip Lato.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Mamy nadzieję, że udał się Wam pierwszy weekend karnawału! 💃 Podrzucamy Wam pozytywną nutę, którą już niebawem będziecie mogli usłyszeć w naszym serialu! 🧡

Posted by Barwy Szczęścia on Sunday, 6 January 2019

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie