MUZOTAKTNEWSYSerialeElżbieta Romanowska myśli o planie B na życie! Odejdzie z serialu Barwy szczęścia?!

Elżbieta Romanowska myśli o planie B na życie! Odejdzie z serialu Barwy szczęścia?!
E

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Jak podkreśla Elżbieta Romanowska, którą możemy oglądać między innymi w serialu “Barwy szczęścia” na tę chwilę aktorstwo jest jej priorytetem. Nie ukrywa też, że myśli nad inną ścieżką kariery zawodowej. Jej zdaniem warto mieć w zanadrzu coś dodatkowego, czym można się zająć, w razie gdyby telefony od producentów i reżyserów milczały.

Elżbieta Romanowska (36 l.) docenia uroki zawodu, który przed laty wybrała, a jednocześnie wie, że nic nie jest w nim pewne i dane raz na zawsze. Wielokrotnie podejmuje się w nim trudne decyzje. Kiedy jeden projekt się kończy, trzeba się starać o następny, a co za tym idzie – znów udowadniać swoją wartość i umiejętności. Gwiazda telewizji przyznaje więc, że często zastanawia się nad tym, jak będzie wyglądała jej przyszłość, bo w życiu, podobnie jak w serialu, możliwe są różne scenariusze.

– Cały czas myślę o planie B i mam kilka pomysłów, ale one na razie kiełkują, powolutku się rodzą w mojej głowie. Czas pokaże, który z nich będzie już na tyle dojrzały i przygotowany, że przerodzi się w namacalny – mówi agencji Newseria Lifestyle Elżbieta Romanowska.

REKLAMA

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Justin Bieber zaśpiewał dla Hailey wielki hit Whitney Houston

Aktorka ma świadomość tego, że mogłaby się sprawdzić w kilku dziedzinach. Nie wyklucza więc, że kiedyś  spróbuje sił w innej branży.

– Na pewno nie będzie to żadna dziedzina finansowa, ponieważ jestem nogą, jeżeli chodzi o finanse i bankowość, nie ma co ukrywać – mówi.

Materiały promocyjne partnera

Na razie jednak, żeby nie zapeszyć, nie chce zbyt dużo mówić o swoich planach. Do zmian potrzeba bowiem dużo odwagi, a niewłaściwe decyzje mogą słono kosztować.

Obecnie Elżbietę Romanowską można oglądać w serialach „Pierwsza miłość” i „W rytmie serca” emitowanych w Polsacie oraz w „Barwach szczęścia” w TVP2.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gosia Andrzejewicz: To nie książę na białym koniu zmotywuje nas do zmiany….

Elżbieta Romanowska: Myślę o planie B na życie…
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA