MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweTaniec z Gwiazdami 2019: Agnieszka Radwańska ostro namiesza na parkiecie! Z kim zatańczy?!

Taniec z Gwiazdami 2019: Agnieszka Radwańska ostro namiesza na parkiecie! Z kim zatańczy?!
T

REKLAMA
REKLAMA

Znamy praktycznie całą listę uczestników już dziewiątej edycji programu „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami”. Agnieszka Radwańska będzie bez wątpienia największą gwiazdą, która zatańczy w show.

Agnieszka Radwańska (29 l.) jak potwierdzają źródła będzie bez wątpienia największą gwiazdą nowej edycji programu Dancing with the stars Taniec z gwiazdami.

W jury zasiądzie znany i lubiany skład, czyli: Iwona Pawlović, Ola Jordan, Andrzej Grabowski i Michał Malitowski. Program poprowadzą jak w poprzedniej odsłonie show: Paulina Sykut-Jeżyna wraz z Krzysztofem Ibiszem.

REKLAMA

Na parkiecie zobaczymy również: Jakuba Kucnera, Macademian Girl, Justyny Żyły, Dominiki Tajner-Wiśniewskiej i Czadomana.

▸ Przeczytaj również: Na Wspólnej: Wpadka w serialu! Internauci zauważyli dziwne…

Agnieszka Radwańska wystąpi w programie Taniec z Gwiazdami?

Popularna tenisistka od zawsze powtarzała, że uwielbia tańczyć. O tym, że wystąpi w nowej edycji mówi się od dłuższego czasu. Teraz informacje się potwierdziły.

Jak dowiedział się serwis wirtualnemedia.pl Agnieszka Radwańska zatańczy w parze ze Stefano Terrazzino. Jak wiemy włoski tancerz to najwyższa klasa w kategorii tańca latynoamerykańskiego. Ta para może ostro namieszać na parkiecie w nowej odsłonie popularnego show Polsatu.

Nowa edycja rusza już od marca, będzie emitowana na antenie Polsatu w piątki po godz. 20:00.

▸ Przeczytaj również: Iga Lis i Taco Hemingway są w niebezpieczeństwie!…

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA