Smolasty na jednej scenie z Nicki Minaj! To nie jest fake news!

Teraz, po wydaniu debiutanckiego albumu Smolasty wystąpi przed Nicki Minaj
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Po świetnym albumie „Fake Love”, milionowych odtworzeniach na YouTube oraz w pozostałych serwisach cyfrowychi wyprzedanej trasie koncertowej – czas na kolejny krok. Występ Smolastego przed Nicki Minaj to kolejny dowód na to, że w drodze po sukces artysta idzie jak burza!

Teraz, po wydaniu debiutanckiego albumu Smolasty wystąpi przed Nicki Minaj.

Jego twórczość jest orzeźwiającym połączeniem R’N’B, rapu, popu i muzyki klubowej, co zostało docenione zarówno przez słuchaczy (dwie platynowe płyty za single „Uzależniony” i „Fake Love”) oraz krytyków muzycznych (nominacja do Fryderyka 2018 w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”).

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Mateusz Natali z portalu popkiller.pl, zapraszając Smolastego w 2017 roku do projektu „Młode Wilki 5”, mówił:

– Gdy tylko usłyszeliśmy pierwsze numery Smolastego, byliśmy pewni jednego – wreszcie pojawiła się polska odpowiedź na twórczość takich artystów jak Chris Brown, The Weeknd czy Ty Dolla $ign! R&B przez lata było u nas lekceważone i spychane na margines, a Smoła pokazał, że da się robić je tak, by zachowywało równocześnie swój bliski rapowi rodowód jak i mainstreamową siłę rażenia. Już ogłaszając go, jako uczestnika Młodych Wilków pisaliśmy o „wschodzącej gwieździe r&b” a, patrząc na talent i zapał do pracy, wielki sukces był tu tylko kwestią czasu.

– Nicki Minaj to światowa supergwiazda. Pierwszy raz usłyszałem ją w czasach „Pink Friday” i już wtedy wiedziałem, że zrobi wielką karierę. Zagrać przed nią to duże wyróżnienie, ale też duża odpowiedzialność. Jeszcze nie wiem, które z moich numerów wybiorę, żeby rozgrzać publiczność, ale mogę obiecać jedno: kiedy Nicki wejdzie na scenę zobaczy, że nikt od Tokio po Nowy Jork nie ma takiej energii jak polscy fani – mówi Smolasty.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…

Nicki Minaj, Juice WRLD oraz Smolasty wystąpią już 24 lutego 2019 roku na koncercie w Atlas Arenie w Łodzi.

Organizatorem wydarzenia jest agencja Prestige MJM.

Bilety można nabywać za pośrednictwem www.prestigemjm.com.

Nicki Minaj zmysłowa jak nigdy (WIDEO)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!