Sunset City z Samanthą Jade w piosence „Forget It All”

Zapraszamy do posłuchania „Forget It All”!

Trio Sunset City łączy siły z zachwycającą Samantha Jade
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone

Trio Sunset City łączy siły z zachwycającą Samanthą Jade, by zaprezentować potencjalny hit nadchodzących wakacji. Fakt, że w środku zimy utwór natychmiast może skojarzyć się ze słońcem i wysokimi temperaturami, najlepiej świadczy o jego przebojowości.

Sunset City nazywani są australijską odpowiedzią na Maroon 5. Trio słynie z zaraźliwej energii oraz charyzmatycznych singli.

Tak muzycy wypowiadają się o swoim najnowszym singlu, „Forget It All”: – Chcieliśmy, by utwór miał prosty tekst i przynosił frajdę wszystkim słuchaczom. Niezmiernie cieszymy się, że Samantha zaśpiewała w piosence. Jej wokal idealnie komponuje się z beztroskim klimatem kawałka.

▸ Przeczytaj również: Paweł Domagała wbił się na studniówkę! Zaskoczył maturzystów…

Samantha Jade w przeszłości współpracowała z takimi artystami jak Stan Walker, Pitbull czy Guy Sebastian. Supportowała również One Direction podczas trasy zespołu w Australii.

Po debiutanckim singlu „Pockets”, Sunset City współpracowało z wieloma artystami, w tym m.in. z Bombs Away w „Let You Down” czy Ryanem Ribackiem przy „Papercuts”. Riback to producent wielkiego przeboju Starley „Call On Me”.

▸ Przeczytaj również: Zakochani po uszy piosenka z serialu! Hit Zouzy…

Sunset City tworzą Parker Rose, Rob Johnson i Matt Scully.

  Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki gwiazd czy wiadomości ze świata show biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie