Rita Ora na tylnym siedzeniu samochodu! (WIDEO)

Zobacz klip do najnowszego singla "Only Want You" (feat. 6LACK)!

Rita Ora sprzedała do tej pory 7 mln singli!
fot. screen Youtube

Rok 2018 Rita Ora przypieczętowała wydaniem drugiego albumu “Phoenix“. Teraz brytyjska gwiazda ujawniła klip do kolejnego singla promującego to wydawnictwo!

“W jaki sposób ludzie mogą pisać tylko to, co chcą? Czy to jest nawet legalne?” – mówi Rita Ora na początku nowo udostępnionego teledysku do singla “Only Want You” feat. 6LACK, który pojawił się na jej drugim albumie Phoenix z 2018 roku.

Rita Ora udostępniła właśnie nowy klip do kawałka “Only Want You” (feat. 6LACK). Wcześniej mieliśmy okazję poznać między innymi singla “Let You Love Me”, który był 13 piosenką Rity Ory w Top 10 brytyjskiego notowania. Żadna brytyjska artystka przed nią nie dokonała tej sztuki. Utwór jest również odbiciem tego, co działo się w życiu artystki.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w piekielnie seksownej sesji bielizny Savage x Fenty…

Album jest owocem prawdziwej miłości i bardzo mi zależało na tym, aby wszystko na nim było zrobione tak, jak sobie wymarzyłam – mówi Rita Ora.

Jestem ogromnie wdzięczna wszystkim, którzy mnie wsparli i pracowali ze mną. Stworzyliśmy coś, z czego jestem ogromnie dumna. Daliście mi przestrzeń i wolność, by powstało coś prosto z serca. Wymagające i czasem pełne euforii. Dziękuję wam moi fani za to, że cierpliwie czekaliście – dodaje artystka.

Rita Ora sprzedała do tej pory 7 mln singli! 

Tuzin z nich znalazło się w Top 10 notowań, pięć pokryło się platyną i tyle samo złotem. Debiutancka płyta “Ora” z 2012 roku zdobyła szczyt brytyjskiego notowania i uzyskała na Wyspach status platynowej.

▸ Przeczytaj również: Shannen Doherty załamana po śmierci Luke’a Perry’ego z Beverly…

Zobacz teledysk: Rita Ora – Only Want You

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie