Walking On Cars, gwiazdy tegorocznego Enea Spring Break, z nowym teledyskiem

„Coldest Water” zapowiada najnowszy album formacji, „Colours”. Premiera krążka zaplanowana jest na 12 kwietnia.

Walking On Cars ze szczerym przesłaniem
fot. materiały prasowe

Brytyjski zespół Walking On Cars zaprezentował nowy klip do piosenki zatytułowanej „Coldest Water”. Możecie go zobaczyć na MUZOTAKT.pl

Walking On Cars w Poznaniu zaprezentuje materiał na żywo w ramach Enea Spring Break Festival. „Coldest Water” to bardzo osobisty utwór, który bardzo szybko wpada w ucho.

Kawałek opowiada o problemie wokalisty, Patricka Sheehy’ego, z alkoholem. Muzyk wcześniej nie wypowiadał się o tej sprawie, gdyż chciał, by to muzyka mówiła za siebie.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w seksownej sesji – TAKICH ZDJĘĆ NIE WIDZIELIŚCIE

Walking On Cars ze szczerym przesłaniem

Jak wyjaśnia artysta, „Coldest Water” prezentuje rozterkę jego umysłu: walkę o to, by zostać trzeźwym, a z drugiej strony skłonność do sabotowania wszystkiego. „Nigdy nie potrafiłem wyjść na jednego drinka na miasto. Musiałem albo zostać w domu albo obudzić się gdzieś w krzakach” – tłumaczy Sheehy, który od pięciu lat żyje w trzeźwości i może spojrzeć na wszystko z odpowiednim dystansem, a wręcz uśmiechem.

„Colours” to drugi album w dorobku Walking On Cars. Nagrania odbyły się m.in. w legendarnym studiu RAK w Londynie oraz w Angelic Studios, gdzie The 1975 nagrywali swój ostatni krążek.

▸ Przeczytaj również: Jason Priestley: Luke Perry był jedyny w swoim rodzaju….

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie