“Stranger Things” już bije rekordy popularności (WIDEO)

Stranger Things

Zwiastun trzeciego sezonu serialu pt. “Stranger Things” pobił rekord Netfliksa. W ciągu tygodnia trailer obejrzało aż 22 miliony osób i jest to rekord w historii Netfliksa.

Zgodnie z tradycją dość ważnym elementem cyklu “Stranger Things” będzie muzyka. W zwiastunie słychać między innymi Confidentialmx Remix kawałka “Baba O’riley” The Who.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus znowu NAGO! Tak świętuje dzień szczeniaka (FOTO)

Maya Hawke portretuje Robin, alternatywną dziewczynę, która jest znudzona swoją pracą. Bohaterce marzy się przygoda i to marzenie zostanie spełnione. Przy okazji podano informację, że na stałe w obsadzie znajdzie się Priah Ferguson, która portretuje Ericę, siostrę Lucasa.

W nowych odcinkach zagrają także Cary Elwes i Jake Busey. Ten pierwszy zagra burmistrza, który bardziej dba o swój wizerunek, niż o interesy mieszkańców. Jake Busey wieli się w dziennikarza “The Hawkins Post” o dziwacznym poczuciu humoru i niezbyt wyszukanej moralności. Francesca Reale zagra Heather, ratowniczkę na publicznym basenie w Hawkings. Dziewczyna będzie kluczową postacią dla historii w trzecim sezonie. 

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

W “Stranger Things” występują Winona Ryder jako Joyce Byers, David Harbour jako Jim Hopper, Finn Wolfhard jako Mike Wheeler, Noah Schnapp jako Will Byers, Millie Bobby Brown jako Jedenastka, Caleb McLaughlin jako Lucas Sinclair, Gaten Matarazzo jako Dustin Henderson, Cara Buono jako Karen Wheeler, Natalia Dyer jako Nancy Wheeler, Charlie Heaton jako Jonathan Byers, Joe Keery jako Steve Harrington, Dacre Montgomery jako Billy oraz Sadie Sink jako Max.

Twórcami popularnej produkcji Netfliksa są bracia Dufferowie. Premiera cyklu 4 lipca.

https://www.youtube.com/watch?v=RQmxjDv6wpI
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie