Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska, Sarsa i Gromee na jednej scenie!

Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska, Sarsa i Gromee na jednej scenie!
fot. materiały prasowe

Takiego koncertu symfonicznego w Warszawie jeszcze nie było! Największe gwiazdy polskiej sceny wystąpią 17 maja w Warszawie podczas niezwykłego koncertu symfonicznego. Beata Kozidrak, Ania Dąbrowska, Kayah, Reni Jusis, Sarsa oraz Lukas Meijer podejmą się wyjątkowego repertuaru.

Beata Kozidrak, Kayah, Ania Dąbrowska, Sarsa i Gromee wystąpią na jednej scenie! Historia muzyki elektronicznej i największe hity takich twórców jak Avicii, Depeche Mode, Vangelis, Fatboy Slim, Tiësto czy Armin Van Buuren wybrzmią na Orchestonie w aranżacjach Gromeego i Orkiestry Akademii Beethovenowskiej.

– Te utwory są bardzo ciekawie dobrane i zróżnicowane. Bardzo się cieszę, że ta proporcja jest na korzyść właśnie orkiestry symfonicznej. Jest tam mało sampli, a dużo instrumentów klasycznych i to one będą tworzyć tę magię. Jestem bardzo zawsze sceptycznie nastawiona do wszelkich połączeń muzyki klasycznej z rozrywkową i nie ukrywam, że kiedy po raz pierwszy usłyszałam o tym projekcie to zastanawiałam się w jaką to stronę może zmierza. Ale kiedy Gromee przysłał mi pierwsze szkice, aranże, zrozumiałam, że podszedł do tego z ogromnym wyczuciem, smakiem i szacunkiem do muzyki klasycznej, jak również z miłością wynikającą z jego fascynacji muzyką elektroniczną – zauważa Reni Jusis, wokalistka Orchestonu.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber: “Absolutnie kochałem i kocham Selenę”! Co na…

To niezwykłe połączenie dwóch gatunków muzycznych miało swoją premierę w Krakowie, 14 grudnia 2018 roku. Sala ICE Kraków Congress Centre wyprzedała się co do jednego miejsca! Kolejną edycję koncertu zaplanowano na 17 maja 2019 roku w COS Torwar w Warszawie.

Wciąż jeszcze można zdobyć bilety na ten jeden z najoryginalniejszych projektów kulturalnych tego roku. Wejściówki dostępne są na stronie www.prestigemjm.com. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM we współpracy z Gromee’m. Mecenasem projektu jest BUKOVINA Resort.

▸ Przeczytaj również: Big Brother: Natalia Wróbel na rurze! Zobacz pikantne nagranie…

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie


Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!