Mateusz Wiatr debiutuje! Pierwszy singiel z udziałem Tymka już dostępny!

Za produkcję numeru odpowiedzialny jest Deckster, natomiast realizacją klipu zajął się niezawodny KOOZA.

Mateusz Wiatr debiutuje! Pierwszy singiel z udziałem Tymka już dostępny!
fot. materiały prasowe

Mateusz Wiatr aka Wiatr, czyli jeden z wyróżniających się raperów młodego pokolenia dołączył oficjalnie do wytwórni Sony Music Polska.

Wiatr – Mateusz Wiatr, urodzony 2 maja 1996 roku w Krakowie. Swoją przygodę z muzyką zaczynał jako DJ grając w krakowskich klubach oraz lokalnych rozgłośniach radiowych. W 2013 roku zaczął tworzyć swoje pierwsze autorskie nagrania.

Przełomowym okresem w jego działalności był rok 2016, kiedy to dołączył do jednego z największych i najlepiej rozwijających się muzycznych labeli – SB Maffijja. Dzięki współpracy z SBM jego muzyka trafiła do szerszego grona słuchaczy o czym świadczą m.in. single „Mati Wiatr”, „Beverly Hills” czy „Halloween”.

▸ Przeczytaj również: Jennifer Lopez i Cardi B rozbierają się! (WIDEO)

Efektem współpracy jest pierwszy singiel pt. „Slow Mo”, w którym gościnnie pojawia się Tymek, autor albumu „Klubowe” oraz Młody Wilk Popkillera 2018!. Utwór „Slow Mo” jest to pierwszy oficjalny singiel zapowiadający nowe wydawnictwo Wiatra, które zaplanowane jest na drugą połowę 2019 roku. Wkrótce światło dzienne ujrzą kolejne numery oraz zaskakujące kolaboracje.

W 2017 roku ukazał się album „Mati Wiatr”, czyli składanka wszystkich najpopularniejszych utworów młodego rapera. W 2019 roku artysta podpisał kontrakt z Sony Music Polska i obecnie pracuje nad swoim pierwszym oficjalnym wydawnictwem, którego premiera zaplanowana jest na drugą połowę roku.

▸ Przeczytaj również: Rihanna w odważnej sesji! Seksownie odsłoniła… (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie