Tymek z nowym albumem!
T

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Tymek to bez wątpienia jeden z najbardziej nieszablonowych polskich artystów, co zdążył już niejednokrotnie udowodnić. Potwierdzeniem tej tezy były dotychczasowe zapowiedzi jego najnowszego wydawnictwa „Odrodzenie”, które dziś finalnie ma swoją premierę. Wraz z albumem do sieci trafiło nowe wideo do singla „Podążaj”. To prolog jasno pokazuje, że śmierć nie musi być końcem lecz początkiem czegoś nowego.

„Odrodzenie” to muzyka, to film, to wizja, to opowieść o miłości, władzy, sukcesie, wzlotach i upadkach. To opowieść o śmierci rozumianej jako narodziny. To podróż po wcieleniach i puenta, która stanowi możliwość wejścia w nowy etap rozwoju osobistego. Tak najbardziej obrazowo, ale i trafnie można przedstawić wizję najnowszego wydawnictwa Tymka – artysty, który ma odwagę działać poza schematami i realizować nawet najbardziej ambitne pomysły, jakie później wybrzmiewają w jego twórczości.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

Tymek z nowym krążkiem

Artystyczna wizja w przypadku Tymka jest ściśle powiązana z pomysłami i sposobami promocji jego muzyki. Nie inaczej było w przypadku „Odrodzenia”. Wydawnictwo zapowiadały trzy EP-ki: „Król życia”„Romantyk” i „Niespokojna dusza”. Każda z nich zilustrowana filmem krótkometrażowym z Tymkiem w roli głównej. W wywiadzie na łamach marcowego numeru Vogue Polska artysta zdradził, że spoiwem między tymi trzema mini-albumami, które prowadziły do docelowego album „Odrodzenie”, była śmierć stanowiąca most między przedstawionymi wcieleniami.

Materiały promocyjne partnera

W kontekście wydawnictwa i jego zawartości muzycznej nie sposób nie wspomnieć o znaczącej roli Wojtka Urbańskiego, który w całości odpowiada za brzmienie albumu. Chemia między artystami na „Odrodzeniu” jest niepodważalna, a umiejętny dobór muzyków sesyjnych do współpracy i ich wpływ na poszczególne kompozycje dodatkowo umacnia poczucie komplementarności albumu. Materiał zawarty na płycie wyszedł też znacząco poza sztywne ramy hip-hopu, pokazując, że Tymek potrafi się odnaleźć w wielu niebanalnych odsłonach.

„Odrodzenie” wpisuje się więc w nieszablonowy i różnorodny katalog Kayaxu, który w ciągu ostatnich dwóch dekad wyrobił sobie markę wytwórni, gdzie wspiera się swobodę artystyczną i daje szansę najśmielszym twórczym wizjom.

Album jest dostępny do odsłuchu na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych: https://lnk.to/Odrodzenie

Ponadto płyta w wersji fizycznej będzie dostępna do zakupu poprzez sklep internetowy sklepzmuzyka.pl, a także stacjonarnie w salonach Empik.

Zobaczcie również: 

  1. Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!
  2. Julia Kamińska rozpoczyna karierę muzyczną!
  3. Sting dla Ukrainy! Zaśpiewał w hołdzie „dla dzielnych Ukraińców”
  4. „Mask Singer”: Grzegorz Skawiński przerywa milczenie. „Ten program nie ma wartości intelektualnych”
  5. Rozgogolona brazylijska gwiazda zachwyca świat. Kim jest Anitta, która ma 50 milionów polubień?
  6. Georgina Rodriguez w bikini! Trzy milionów fanów oszalało z zachwytu
  7. Wokalistka disco polo w kusym bikini. Śmiała sesja Claudi może wprawić w zakłopotanie!
  8. Rihanna pozuje TOPLESS! Co za kształty (ZDJĘCIA)

Zobacz nasze wpisy na Instagramie:

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA