Tymek nie zwalnia. “Jestem indywidualnym typem, co sobie marzy trochę!”

Tymek, Kizo i Szpaku łączą siły. Posłuchaj kawałka 94!

Tymek nie zwalnia.
fot. instagram.com/tymekjestemok

Jednym z marzeń rapera było rozkręcenie wielkiej kariery i to mu się udało! Każdy jego kolejny kawałek staje się niezwykle popularny, zatem i tym razem fani na pewno będą zachwyceni nową nutą. Tymek zaprezentował właśnie kawałek “94”, z gościnnym udziałem Kizo i Szpaka.

Tymek powraca z kolejnym nowym kawałkiem. Utwór “94” to świeży materiał, który popularny raper nagrał wspólnie ze Szpakiem i Kizo. Sprawdźcie koniecznie!

“Takiego teamu to się nie spodziewałem 🔥🔥 Ogień 💥”, “Ta piosenka ma naprawdę dobry tekst ❤️”, “Kizo Szpaku i Tymek na jednym traku? 😀 no elegancko ^^”, ” Tego się nikt nie spodziewał 🔥”, “Nareszcie tymek się odpalił. Oby tak dalej buja 👊👊💪”, ” Petarda mordo 🔥❤️✌️” – komentują fani po pierwszym przesłuchaniu kawałka.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rita Ora w prześwitującej bieliźnie! Niewiele pozostawiła wyobraźni

Tytuł utworu “94” odnosi się do roku urodzenia rapera, a cały kawałek opowiada o początkach jego kariery i drodze, jaką w tym czasie pokonał. “I pytasz mnie, jak się tu znalazłem. Długi marsz, wielka wyobraźnia. I pytasz mnie, jak się tu znalazłem. Długi marsz i bagaż doświadczeń” – mówi Tymek.

Teraz jest wdzięczny, że miał przy sobie bliskich i mógł pozwolić sobie na pasję, dzięki której zgarnia coraz więcej. “Mam swoje pieniążki, mam swoje błyskotki. Niosłem to na barkach, choć nie miałem forsy (…) Dzisiaj dziękuję pięknie!” – rapuje Tymek.

Najnowszy singiel jest kolejnym, który promuje najnowsze wydawnictwo rapera czyli FIT! Do premiery coraz bliżej, a piosenek coraz więcej… zobaczymy czym nas zaskoczy marcowy krążek! Oficjalna premiera krążka już 19 marca 2020 roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Rihanna w prześwitującej bieliźnie i nowej fryzurze. Niezwykła metamorfoza!
– Jennifer Lopez w ogniu krytyki! „Dziesiątki ptaków zostało zabitych”

Tymek, Kizo, Szpaku – 94
O oprawę muzyczną zadbał C0PIK tworząc deephousowe bity, które Tymek połączył z hiphopowym klimatem łącząc śpiew z nawijką.
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie