Myślałeś, że znasz Margaret? Poznaj Gaję!

Artystka dzieli się z fanami polskojęzycznym albumem.

Margaret przy tym albumie pracowała z zespołem songwriterów i producentów
fot. instagram.com/margaret_official

Margaret udostępniła w sieci nowy album „Gaja Hornby”. W formie fizycznej krążek oficjalnie trafi do sklepów muzycznych już 31 maja 2019 roku. Posłuchajcie jak brzmi Gaja!

Margaret powraca z nowym krążkiem “Gaja Hornby”. Jak sama zdradza to bardzo osobisty i przepełniony emocjami krążek. Kompletnie coś innego niż dotychczas mogliśmy usłyszeć na jej płytach.

“Po raz pierwszy w całości mój krążek będzie w języku polskim. Jest to album bardzo taki personalny, emocjonalny, bardzo o mnie, o mojej jakiejś tam podróży, o mojej zmianie, ewolucji, więc bardzo wyjątkowy w ogóle moment w moim życiu. Jestem bardzo nim zestresowana i też podekscytowana oczywiście, ale faktycznie troszeczkę się boję, bo jest to jakieś tam dziecko, prawda?” – mówi Margaret dla Newseria Lifestyle.

▸ Przeczytaj również: Ariana Grande w sądzie za publikacje własnych zdjęć

Przypomnijmy, że piosenkarka ma na swoim koncie takie albumy jak: „Add the Blonde” (wydany w 2014 roku), „Just the Two of Us” (kolaboracja z Matt Duskiem, wydany w 2015 roku) i „Monkey Business” (wydany w 2017 roku).

Polskojęzyczny debiut fonograficzny Margaret i tym samym pierwsza odsłona jej muzycznego alter ego.

„Ten album to historia oparta na faktach. To nauka stawiania granic i wyrzutach sumienia, które są wynikiem tejże asertywności, to rozkminy na temat świata, ale też dobra biba” – zdradza wokalistka.

Piosenkarka podkreśla, że jako artystka chciała wyjść ze swojej strefy komfortu. Przede wszystkim skupia się na tym, aby dalej się rozwijać i stawiać sobie nowe muzyczne wyzwania. Choć nowy materiał jest w języku polskim, to jednak nie zamierza całkowicie rezygnować z piosenek anglojęzycznych.

“Po prostu chcę się rozwijać i tu, i tu. Nadal robię piosenki w języku angielskim i będę je robić. Mam już ich kilka na kolejny projekt, natomiast teraz nadszedł dla mnie taki czas, żeby trochę opowiedzieć o sobie, o tym, kim jestem, co się wydarzyło w moim życiu. Mam w sobie jakąś taką chęć, żeby oprócz tych ciuchów i tego całego image’u, pokazać jednak trochę serca” – wyznała Margaret.

Na nowym krążku znajdziemy 9 piosenek:

1. Gaja Hornby
2. Ten Dzień
3. Serce Baila
4. Błyski fleszy, plotki, ścianki
5. Ej chłopaku
6. VAJB (feat. Gverilla)
7. Psia Mać
8. Chwile bez słów (feat. KaCeZet)
9. Światło

Muzyka „Gaja Hornby” zabierze Ciebie na ulice miast całego świata. Ta wybuchowa mieszanka to najświeższe trendy w muzyce, zaskakujące frazy i do bólu szczere teksty, które zapraszają Ciebie do intymnych zakamarków jej duszy. Urban pop jakiego w Polsce jeszcze nie było. Margaret przy tym albumie pracowała z zespołem songwriterów i producentów: Kacezet, Errbits, Gverilla oraz Mikołaj Trybulec. Dzięki połączeniu tych wcale nieoczywistych muzycznych światów powstało niepowtarzalne brzmienie. 

▸ Przeczytaj również: Eurowizja 2019: Madonna w ogniu krytyki po występie w Izraelu (WIDEO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie