MUZOTAKTNEWSYHotPlotaMargaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: "K.... jeszcze raz" (WIDEO)

Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: „K…. jeszcze raz” (WIDEO)
M

REKLAMA
REKLAMA

Margaret pojawiła się w festiwalowym studiu TVP3 w amfiteatrze, aby opowiedzieć o tym, co szykuje na tegoroczny festiwal Opole 2019. Niestety w pewnym momencie artystka zapomniała się i rzuciła słowa „k…. jeszcze raz, nie”. Zobaczcie nagranie na MUZOTAKT.pl

Trochę mi się nudzi jak tylko mam słuchać – podkreśla Margaret. Zdecydowanie woli być na scenie niż przed nią podziwiając występy innych artystów. Z tego względu nie przepada za festiwalami muzycznymi i rzadko się na nich pojawia.

Miłośnicy muzyki czekają na lato nie tylko ze względu na piękną pogodę, ale na obywające się w tym czasie festiwale. W Polsce imprezy te mają wieloletnią tradycję i co roku gromadzą nawet kilkudziesięciotysięczną widownię. Melomanów przyciągają wielkie gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej oraz wyjątkowa atmosfera panująca podczas koncertów. W charakterze widzów w festiwalach chętnie uczestniczą także wokaliści – wyjątkiem jest Margaret, która twierdzi, że nie jest fanką tego rodzaju imprez.

REKLAMA

– Nie mam czasu na to, ale faktycznie w tamtym roku miałam jakiś swój debiut festiwalowy, pojechałam na festiwal do Hiszpanii. No i tam właśnie się okazało, że nie jestem fanką festiwali – mówiła Margaret w ostatnim wywiadzie dla Newseria Lifestyle.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Gwiazda twierdzi, że przez siedem lat kariery zawodowej przyzwyczaiła się do zajmowania miejsca po drugiej stronie sceny. Podkreśla, że jej żywiołem jest występowanie i zdecydowanie woli dawać show niż je oglądać. 

–  Uwielbiam śpiewać, uwielbiam jakby być z publicznością. Więc trochę mi się nudzi jak tylko mam słuchać, przebieram nogami wtedy – wyznała Margaret .

Już niebawem gwiazda pojawi się na festiwalu w Opolu. Na scenie wokalistka zaprezentuje m.in. „Tempo” oraz pochodzącą z albumu „Monkey Business” piosenkę „Byle jak”. Zapowiada, że jej występ będzie na pół słoneczny, a na pół melancholijny. Margaret ma przygotowany repertuar, nie zaczęła natomiast jeszcze pracy nad kostiumami, w których pokaże się opolskiej publiczności.

 To się wydają dwa tygodnie, natomiast przy tym naszym grafiku to jest dużo czasu jeszcze. Jak trzeba to zrobić w 30 minut, to to się robi w 30 minut –  dodała Margaret.

Gwiazda nie ukrywa, że w ostatnim czasie mocno ograniczyła swój udział w pracach nad kreacjami scenicznymi. Twierdzi, że koncentruje się przede wszystkim na muzyce, moda natomiast zeszła na drugi plan  także w jej prywatnym życiu. Margaret może jednak liczyć na profesjonalną pomoc swoich stylistów – jak mówi, pracuje ze świetną ekipą, która dba o jej wizerunek.

– Też się czuję pewnie, że wiem, że to są odpowiedni ludzie, którzy się właśnie powinni tym zajmować, więc oni to robią dobrze, ja robię inne rzeczy dobrze i tak sobie żyjemy – mówi wokalistka.

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

Zobaczcie jak wybrnęła Margaret z kłopotliwej sytuacji podczas ostatniego wywiadu na żywo w TVP3:

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA