MUZOTAKTTeledyskiMargaret w latynoskiej odsłonie!

Margaret w latynoskiej odsłonie!
M

Po świetnie przyjętym “Cry In My Gucci” i udziale w kampanii EQUAL Spotify, Margaret wypuszcza kolejny singiel! “Vino” to wakacyjna propozycja dla wszystkich fanów latino.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Margaret nie zwalnia tempa! Po świetnie przyjętym kawałku zatytułowanym “Cry In My Gucci” piosenkarka prezentuje nowy numer. Tym razem do sieci trafił singiel pt. “Vino”. Krótko mówiąc to wakacyjna propozycja okraszona latynoskim klimatem. Posłuchajcie, jak brzmi.

Jak czytamy w komunikacie prasowym, utwór zatyłowany „Vino” w dużej mierze opowiada romantyczną historię “związku w pracy i życiu prywatnym”. Za produkcję singla odpowiedzialny jest bowiem mąż Margaret – Kacezet. 

Piotrek napisał ten utwór w ramach prezentu walentynkowego – zdradza Margaret.

REKLAMA

Doja Cat wystąpiła ROZEBRANA? Ludzie zamarli na jej widok! (ZDJĘCIA)

Margaret zaprezentowała nowy teledysk

Za wakacyjny teledysk, jak również za zdjęcia promocyjne zrealizowane na Cyprze odpowiada Luk Jaszcz. W finale kipu fani mogą usłyszeć tajemniczy głos. Czy pochodzi z przyszłości? Być może. Czy ma coś wspólnego z głosem, który fani po raz pierwszy usłyszeli podczas trasy Urbano Futuro? Być może. Czy usłyszymy więcej komentarzy? Być może.

Materiały promocyjne partnera

Teledysk jest już dostępny na kanale Gaja Hornby.

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

“Vino” to drugi singiel opublikowany w tym roku. Pierwszy, Cry In My Gucci, w niecały tydzień po premierze stał się viralowym hitem na Tik Toku. Margaret z okazji premiery singla przygotowała specjalny układ taneczny, który został już wielokrotnie powtórzony przez użytkowników portalu.

Singiel “Vino”  jest już dostępny we wszystkich serwisach streamingowych.

Margaret Vino x Kacezet

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA