Baron wyznał szczerą prawdę o sobie! Co na to Julia Wieniawa? (WIDEO)

Baron i Julia Wieniawa razem
fot. instagram.com/alekbaron

Baron i Julia Wieniawa to jedna z najgorętszych par polskiego show-biznesu. Nic dziwnego, że często pada pytanie – czy para w końcu zamieszka razem? Muzyk ostatnio zdradził, że wypracował receptę na zdrowie fizyczne i psychiczne. Jego zdaniem wszystko to zapewnia połączenie aktywności fizycznej, odpowiedniej diety oraz otaczanie się pozytywnymi ludźmi. Podkreśla też, że w dbaniu o siebie, zwłaszcza w kwestii zdrowia, a nie urody, nie ma nic niemęskiego.

Aleksander Milwiw – Baron i Julia Wieniawa spotykają się od kilku dobrych miesięcy, ale nadal mieszkają osobno. W najbliższym czasie nie zapowiada też się na ślub czy powiększenie rodziny.

“Ja jeszcze nie muszę mieć takich planów, żeby już z kimś zamieszkać, brać ślub i robić dzieci” – wyznała Julia Wieniawa w wywiadzie dla Gali.

Baron zaś w jednym z ostatnich wywiadów wyznał, że lubi jadać w restauracjach, często zamawia też posiłki z dostawą do domu. Wynika to przede wszystkim z faktu, że gitarzysta nie ma czasu na samodzielne gotowanie, ostatnio natomiast także z dbałości o zdrowie. Muzyk zdecydował się na dietę pudełkową, posiłki na cały dzień dostarcza mu więc firma cateringowa.

“Dbam o siebie, wydaje mi się, że to żaden wstyd, żeby facet o siebie dbał. I nie chodzi nawet o jakieś wizualne dbanie o siebie, tylko dbanie o swój organizm” – mówi Baron dla Newseria Lifestyle.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Czy Julia Wieniawa zacznie gotować dla Barona?!

Artysta twierdzi, że obecnie odżywia się bardzo świadomie. Trzyma się diety pudełkowej, zrezygnował ponadto z niezdrowych przekąsek i jedzenia typu fast-food. Podkreśla, że już zauważa pierwsze pozytywne efekty zdrowszego stylu odżywiania.

“Odczuwam znaczną różnicę, kiedy jem zdrowo i nie wrzucam w siebie tego syfowego jedzenia i nie zalewam tego syfowymi napojami” – mówi muzyk.

Baron nie poprzestał jednak wyłącznie na zmianie diety. Niedawno rozpoczął regularne treningi na siłowni pod okiem instruktora personalnego. Jego zdaniem tylko połączenie odpowiednio skomponowanej diety, regularnej aktywności fizycznej oraz higieny psychicznej związanej z dobrymi kontaktami z otoczeniem może zapewnić zdrowie fizyczne i pozytywne emocje.

Raz, żeby się poruszać na siłowni czy właśnie pobiegać, czy popływać, dwa, zdrowo jeść, trzy, dbać o energię wokół ciebie, o ludzi, których dobierasz do swojego towarzystwa, bo tym karmisz swoją duszę. Jak to wszystko ładnie poukładasz, to człowiek jest szczęśliwy” – mówi Baron.

Miejmy nadzieję, że wkrótce może Julia Wieniawa ugotuje coś smacznego dla Barona!

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie