MUZOTAKTNEWSYMuzykaJulia Wieniawa ginie od strzału prosto w serce! Zobacz klip "Nie cudzołóż i nie kradnij"

Julia Wieniawa ginie od strzału prosto w serce! Zobacz klip “Nie cudzołóż i nie kradnij”
J

Kompozycję utworu stworzył wraz z Oksaną - Marcin Kuczewski który jest producentem muzycznym i kompozytorem muzyki filmowej.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

„Bez ciebie” wyróżnia się szerokim brzmieniem i nawiązuje stylistycznie do innych utworów wykorzystanych w komedii „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Łączy w sobie to, co najlepsze we współczesnym popie, rocku i muzyce filmowej.

Chyba nikt nie spodziewał się, że teledysk do „Bez ciebie” wzbudzi tak wielkie emocje. JUNA tańczy w nim nago na tle neonowego krzyża. Poza tym, klip pełen jest pikantnych scen z filmu „Nie cudzołóż i nie kradnij”. Jego bohaterowie grzeszą na potęgę! Namiętne pocałunki Aleksandry Popławskiej i Mateusza Banasiuka oraz jego sceny seksu z Julią Wieniawą z pewnością rozgrzeją wszystkich widzów. Duże wrażenie robi też finałowa scena teledysku, w której Wieniawa ginie od strzału prosto w serce. A to tylko przedsmak tego, co zobaczymy w komedii, która wejdzie do kin już 18 listopada.

REKLAMA

Wokal JUNA – Oksana Predko to polsko-ukraińska wokalistka, autorka tekstów i piosenek. Zdjęcia, montaż klipu: Marcin Gwarda. Make-up, stylizacja: Ivana Mandes, Emilia Tomczak-Stosiak. Światło: Marcin Mackowicz. Partnerzy teledysku: LIGHTHOUSEguru, Mx35

Film „Nie cudzołóż i nie kradnij” opowiada historię Patryka (Mateusz Banasiuk), który odpina wrotki, gdy jego żona Renata (Aleksandra Popławska) wyjeżdża na kilka dni. Mężczyzna miłosną pustkę wypełnia towarzystwem Sandry (Julia Wieniawa), przez co los niefortunnie łączy go z sutenerem Alfim (Cezary Pazura), pewną tajemniczą przesyłką i parą fajtłapowatych gangsterów (Sebastian Stankiewicz i Bartek Firlet), którzy są na jej tropie.

Materiały promocyjne partnera

Gdy na ratunek Patrykowi ruszy jego brat, ksiądz Mariusz (Mariusz Drężek), sprawy skomplikują się jeszcze bardziej. Nikt tu nie dostanie rozgrzeszenia, a kara za grzechy będzie nieuchronna i sroga. Nadal jednak pozostanie pytanie, czy o tym wszystkim zadecydował przypadek, spisek czy Bóg.

Producentką komedii „Nie cudzołóż i nie kradnij” jest Magdalena Kuczewska, scenarzystą i reżyserem – Mariusz Kuczewski, za zdjęcia odpowiada Mateusz Wajda, a kostiumy stworzyła Aleksandra Dzióbek.

Za wprowadzenie filmu do kin odpowiada Dystrybucja Mówi Serwis.

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA