MUZOTAKTNEWSYMuzykaTaylor Swift ogłasza nowy album „Lover”! (DATA, OKŁADKA)

Taylor Swift ogłasza nowy album „Lover”! (DATA, OKŁADKA)
T

REKLAMA
REKLAMA

Taylor Swift powraca z długo oczekiwanym nowym studyjnym krążkiem. Następca „Reputation” nazywa się „Lover”. Kiedy premiera? Więcej szczegółów już teraz na MUZOTAKT.pl

W czwartek Taylor Swift (29 l.) ogłosiła na swoim Instagramie szczegóły dotyczącego nowego materiału. Jak spekulowano wcześniej siódmy krążek został nazwany – „Lover”. Piosenkarka poza ogłoszeniem tytułu oświadczyła również, że płyta trafi do sklepów już 23 sierpnia 2019 roku.

Nowym singlem po „ME!” będzie piosenka zatytułowana „You Need to Calm Down”, która zostanie opublikowana w sieci dziś o północy (polskiego czasu). Teledysk do singla ukaże się 17 czerwca 2019 roku.

REKLAMA

„Mogę potwierdzić, że dziś wieczorem o północy wychodzi nowy singiel. Nazywa się „You Need to Calm Down”. Od dawna jestem podekscytowana i chciałam tylko poczekać na właściwy moment, żeby to ogłosić” – wyznała Taylor Swift.

▸ Przeczytaj również: Miley Cyrus sprzedaje własną linię prezerwatyw! Cena jednak zwala z nóg!

Na nowym albumie „Lover” znajdzie się 18 piosenek!

„Ten album w tonacji jest bardzo romantyczny – i to nie tylko tematycznie, tak jak wszystkie piosenki miłosne” – powiedziała Taylor Swift.

„Lover” jest już dostępny w przedsprzedaży: https://t.co/SGjcCUYZdM

„Myślę, że idea czegoś romantycznego, nie musi być wesołą piosenką. Możesz znaleźć romans w samotności lub smutku lub przechodząc przez konflikt lub zajmując się sprawami w swoim życiu… Najważniejsze, by mieć na to odpowiedni pogląd. ” – dodała Taylor Swift.

Artystka pokazała okładkę swojego albumu w pastelowych barwach, ujawniając, że jest już dostępny w przedsprzedaży w iTunes. Album będzie dostępny w formatach standard CD, Deluxe CD Boxset oraz czterech wariantach Deluxe Journal Versions. Szczegóły wydań wkrótce. Oprócz luksusowych pakietów – które będą zawierać dwa zakulisowe nagrania dźwiękowe o nowym materiale – Taylor Swift ogłosiła, że ​​współpracuje z projektantką mody Stellą McCartney w ramach współpracy o tematyce Lover.

„Będzie współpraca, którą zrobiłam ze Stellą McCartney. Jest moją przyjaciółką od bardzo dawna – powiedziała Taylor Swift. „W ubraniach, które projektuje McCartney, jest tyle fantazji, wyobraźni i romansu. Ostatnio noszę dużo jej rzeczy. Słyszała już nowy album, a ta nowa współpraca jest inspirowana albumem Lover” – kontynuowała.

Czekacie na nowy krążek Swift?

▸ Przeczytaj również: Rita Ora kusi w bikini! Tak odpoczywa między koncertami (FOTO)

You Need to Calm Down
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie
REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA