MUZOTAKTNEWSYFilmGwiazda "Stranger Things" Sadie Sink chce, aby Taylor Swift wyreżyserowała film fabularny

Gwiazda “Stranger Things” Sadie Sink chce, aby Taylor Swift wyreżyserowała film fabularny
G

W rzeczywistości sama piosenkarka wyraziła zainteresowanie nakręceniem filmu fabularnego.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Po zagraniu w 10-minutowym teledysku Taylor Swift “All Too Well”, gwiazda Stranger Things, Sadie Sink, ma nadzieję, że piosenkarka będzie kontynuować karierę reżyserską.

Rozmawiając z Collider, Sink wyjaśniła, dlaczego uważa, że Taylor ma predyspozycje, aby stać się siłą w Hollywood.

REKLAMA

▸ Przypominamy także: Co za figura! Rumuńska gwiazda disco polo bałamuci w samym bikini

“Chciałbym, aby tak się stało i myślę, że absolutnie powinno się to zdarzyć, ponieważ jest kimś, kto jest tak zmotywowany. Kiedy ma pomysł, wykona go dokładnie tak, jak wyobrażał go sobie jej umysł” – zachwycała się 20-latka. “Jest bardzo instynktowna i to było naprawdę niesamowite obserwować jej pracę.”

Kontynuowała Sink: “I oczywiście ona też jest pisarką – jest poetką, myślę, że to lepszy sposób, aby to ująć, więc mieć taki umysł reżyserując krótki film, to było naprawdę wyjątkowe i coś, czego nie sądzę, żebym kiedykolwiek wcześniej doświadczyła, ponieważ jest tak wizualna i opisowa ze swoimi słowami… A zobaczenie, jak to ożyło, było niesamowite. “

Materiały promocyjne partnera

Aktorka pochwaliła również zdolność Taylor Swift do nawiązywania kontaktów ze swoimi aktorami i powiedziała, że chociaż reżyseria była “nieznana” ówczesnemu zdobywcy Grammy, “poradziła sobie z tym tak, jakby robiła to przez dłuższy czas”.

Teledysk do “All Too Well” został wyemitowany na niedawnym Tribeca Film Festival. Podczas wydarzenia “Storytellers: piosenkarka “Shake It Off”, Taylor Swift” powiedziała, że widzi siebie kierującą kolejnymi projektami.

Vulture donosi, że Taylor Swift uważa, że “byłoby fantastycznie napisać film fabularny”, ale przyznaje, że prawdopodobnie nie spodoba jej się praca z ogromną ekipą. Mówi, że woli, aby jej kręgi robocze były małe.

Taylor wyreżyserowała w sumie 10 teledysków, co według gazety odpowiada długości filmu fabularnego.

Artykuł powstał we współpracy z fundacją zrzeszającą ukraińskich dziennikarzy. Więcej newsów o gwiazdach i muzyce, ekskluzywne wywiady i fotorelacje znajdziecie na naszym Facebooku MUZOTAKT.

Zobaczcie również: 

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA