Tara McDonald: Królowa dance’u z singlem „Money Maker”

Tara McDonald: Królowa dance’u z singlem „Money Maker”
fot. materiały prasowe

Tara McDonald prezentuje nowy singiel, „Money Maker”. Do kawałka powstał teledysk. Możecie go zobaczyć już teraz na MUZOTAKT.pl

Z 20 utworami, które znalazły się w pierwszej dziesiątce międzynarodowych list przebojów, Tara McDonald została obwołana „królową dance’u”, nagrodzona nagrodą „Głosu roku 2014”, a „Rolling Stone” nazwał ją „białą wokalistką z czarnym głosem”. 

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel w nowej odsłonie! Co na to fani młodej gwiazdy? (WIDEO)

Tara McDonald i jej sukces

Wokal Tary pojawił się w przebojowych singlach „My My My” Armanda van Heldena i „Feel the Vibe” Axwella. Współpraca z Davidem Guettą przy „Delirious” i na platynowym albumie „Pop Life” była punktem zwrotnym, dzięki któremu z powodzeniem rozpoczęła karierę solową, między innymi pracując z legendą rapu Snoop Doggiem.

Singiel „I Need a Miracle” dał artystce pierwszą pozycję na listach przebojów, wprowadzając ją jednocześnie do mainstreamu w Europie. Posłuchajcie najnowszego singla Tary McDonald, „Money Maker”, w którym zderzają się dwie kultury: angielska i hiszpańska.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

Tara McDonald – Money Maker
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie