MUZOTAKTImprezy, KoncertyFestiwaleShaggy gwiazdą koncertu Przebojowe Opole – Jedziemy na Wakacje! Kto jeszcze?

Shaggy gwiazdą koncertu Przebojowe Opole – Jedziemy na Wakacje! Kto jeszcze?
S

Koncert będzie transmitowany na antenie telewizji Polsat.

REKLAMA
REKLAMA

Shaggy wystąpi na koncercie Przebojowe Opole – Jedziemy na Wakacje – muzycznym rozpoczęciu wakacji. Artysta przyjeżdża do Polski, by promować swój najnowszy album „Wah Gwaan?!”.

Już po raz drugi Opole rozpocznie wakacje w rytmie największych polskich i zagranicznych hitów. Koncert Przebojowe Opole po zeszłorocznym sukcesie wraca na deski opolskiego Amfiteatru w świeżej i lekkiej formule. Zapraszamy na wieczór w towarzystwie prawdziwych gwiazd królujących na listach przebojów, wśród których pojawią się najwięksi artyści rodzimej i zagranicznej sceny. Oprócz Shaggy’ego wystąpią m.in. Filatov & Karas oraz Lanberry. Koncert poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan oraz Maciej Rock i Maciej Dowbor, a za humorystyczną oprawę wieczoru odpowiadać będzie Kabaret Nowaki.

REKLAMA

▸ Przeczytaj również: Tove Lo w przezabawnym klipie „Glad He’s Gone” (WIDEO)

„Wah Gwaan?!” oznacza jamajskie powitanie „jak tam?”. To także tytuł płyty Shaggy’ego, która zawiera kolekcję utworów podkreślających jamajskie korzenie, światowe wpływy, nieustającą radość oraz introspektywną stronę artysty. – Nie chciałem za bardzo zagłębiać się w politykę na tym krążku. Wolałem, by miał lżejszy ton i był powrotem do klasycznego Shaggy’ego – tłumaczy gwiazdor.

Pod pojęciem „klasyczny Shaggy” kryją się hity, które jednoczą słuchaczy w świecie pełnym podziałów. Jeśli chodzi o związki, wszyscy jesteśmy do siebie bardzo podobni.  Kawałek „Use Me” zawiera wszystkie znaki szczególne hitów Shaggy’ego: jamajski klimat, dowcipną grę słów i chwytliwą popową melodię. Bez względu na kolor skóry, wiek czy orientację, słuchacze mają szanse utożsamić się z tym utworem.

Na „Wah Gwaan?!” pojawia się ciekawy zestaw gości. W hicie „You” słyszymy 19-letniego kanadyjskiego wokalistę Alexandra Stewarta, a w „Supernatural” – księżniczkę dancehallu Shenseea oraz nominowaną do Grammy Stacy Barthe. W „Money Up” Shaggy łączy siły z Noah Powa, a w „Tic Toc” z Nikki Jam oraz Jasonem Derulo. Za produkcję odpowiadają m.in. Tony CD Kelly, Dave Kelly, Martin Kierszenbaum (Sting, Lady Gaga), iLLWayno (Nicki Minaj, Nas, 2Chainz), Kizzo i Costi Official.

▸ Przeczytaj również: Margaret zaliczyła wpadkę na żywo w TVP: “K…. jeszcze raz” (WIDEO)

Zapraszamy do słuchania albumu oraz oglądania koncertu w Opolu!

▸ Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA