Marcin Sójka: Teraz może być już tylko „Lepiej”!

Marcin Sójka: Teraz może być już tylko „Lepiej”!
fot. materiały prasowe

Marcin Sójka powraca! Świat go zaskoczył, kiedy okazało się, że głosami widzów wygrał 9. edycję „The Voice of Poland”. „Dalej” mogło być już tylko… „Lepiej” – taki tytuł nosi najnowszy, trzeci już singiel promujący debiutancki album Marcina Sójki.

Marcin Sójka w najnowszym singlu odwołuje się do ponadczasowego, rasowego disco, ale w nowoczesnym wydaniu.

Sójka jest wierny swoim zasadom, więc w nowym utworze deklaruje pozytywnie: „Lepiej dawać, a nie brać”. Klip z odrobiną szaleństwa będzie inspirował do tańca jeszcze długo po zakończeniu wakacji.

▸ Przeczytaj również: Camila Cabello i Shawn Mendes nie są naprawdę razem?

Kto śledzi poczynania Marcina od „The Voice of Poland” po opolską „Karolinkę”, kto zna jego dwa poprzednie single – „Zaskakuj mnie” i „Dalej” – ten wie, że Sójka jest miłośnikiem starej dobrej szkoły muzycznej, że stawia na melodię, harmonię, jak również ceni męskie głosy – chociażby tak nieodżałowanych artystów jak Zbigniew Wodecki czy Andrzej Zaucha. Wokalista swoją karierę zaczynał od musicalu. W warszawskim Teatrze Roma jako 11-latek wcielał się w główną postać „Piotrusia Pana”. Nadal bardzo ceni tę formę muzyczną, a ukłon w jej stronę doskonale słychać w najnowszym singlu.

Posłuchaj, by przekonać się, że teraz może być już tylko „Lepiej”!

▸ Przeczytaj również: Rihanna kusi w bieliźnie nocnej. Ależ ona seksowna! (ZDJĘCIA)

Lepiej
 Subskrybuj nasze wiadomości w aplikacji Google! Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? Dołącz do nas na Facebooku Instagramie