Marcin Sójka z The Voice of Poland wydał pierwszy krążek!

„Kilka prawd” śmiało można uznać za życiowe credo artysty.

Marcin Sójka:
fot. materiały prasowe

Marcin Sójka, zwycięzca 9. edycji The Voice of Poland i zdobywca „Karolinki”, czyli głównej nagrody publiczności na 56 KFPP w Opolu 2019 debiutuje! Do sklepów i serwisów cyfrowych trafił debiutancki album wokalisty.

Marcin Sójka dał się poznać szerszej publiczności jako równy gość obdarzony niezwykłym darem – głosem, który zjednał mu miliony wielbicieli.

Kto śledzi poczynania Marcina i dobrze zna jego pierwsze single – „Zaskakuj mnie”, „Dalej” i „Lepiej”, ten wie, że Sójka, choć jest samoukiem, hołduje starej dobrej szkole muzycznej, stawiając przede wszystkim na melodię i harmonię.

▸ Przeczytaj również: Justin Bieber oficjalnie ogłasza fanom, że czeka na dziecko!

Przywiązuje też wagę do każdego słowa. Dlatego jego debiutanckiej płyty słucha się z zapartym tchem, jak opowieści dobrego kumpla o życiu. Muzyk z jednej strony rozlicza się sam ze sobą, z drugiej ten album można potraktować jak rozmowę z kimś, komu o życiu można powiedzieć każdą prawdę.

O miłości, samotności, strachu, pokonywaniu słabości… i zawsze pointa tego dialogu będzie pozytywna. W dodatku wszystko to wybrzmiewa w doskonałej oprawie muzycznej od dobrze znanych ww. singli, przez niezwykle emocjonalnie zinterpretowaną przez Marcina balladę „Płyń”, czy silne głosem wokalisty „Z każdym nowym dniem” po rytmiczny „Deszcz” o wzburzonych stanach świadomości, po których każdy z nas dryfuje niemalże codziennie, czy zaśpiewane z humorem „Posłuchaj”.

Album zamyka podsumowujący utwór „Na koniec”, który na pewno świetnie sprawdzi się na koncertach artysty, ale nie dajcie się zwieść… Ten krążek, to dopiero początek zapowiadający prawdziwą i przyjacielską relację z Marcinem na długie lata, na co dzień i na wszystkie ważne momenty w Waszym życiu.

▸ Przeczytaj również: Roksana Węgiel zaśpiewała hit Queen. Internauci oburzeni! (WIDEO)

Marcin Sójka – „Kilka prawd” – lista utworów:

1. Zanim
2. Czasem
3. Lepiej
4. Jak lew
5. Dalej
6. Niech już spadnie deszcz
7. Z każdym nowym dniem
8. Płyń
9. Zaskakuj mnie
10. Jesteś potrzebna
11. Wróć
12. Posłuchaj
13. Na koniec

Lepiej
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie