Warszawa śpiewa Last Christmas! Wielka akcja wspólnego śpiewania hitu Wham!

Warszawa śpiewa Last Christmas! Wielka akcja wspólnego śpiewania hitu Wham!
fot. materiały prasowe

Przyjdź 7 grudnia o 17:00 pod hotel Bristol w Warszawie na wielkie śpiewanie przeboju “Last Christmas”. Utwór, który oryginalnie śpiewa George Michael świętuje dzisiaj 35. rocznicę premiery. Więcej szczegółów na MUZOTAKT.pl

Podobno George Michael napisał Last Christmas podczas niedzielnego obiadu u mamy i taty – może dlatego ten utwór w każdym, kto go słyszy, budzi rodzinnego ducha Świąt albo przeciwnie, wewnętrznego Grincha. Wiemy jednak, że w głębi serca, tak jak Grinch tak naprawdę kocha Święta, tak i każdy kocha Last Christmas! I skrycie marzy o tym, żeby raz spędzić święta w zaśnieżonej chacie w Alpach – jak George, Andy i ich przyjaciele w teledysku.

▸ Przeczytaj również: Historyczne zwycięstwo Viki Gabor na Eurowizji Junior 2019!

W sobotę 7 grudnia ulice Warszawy rozświetli świąteczna iluminacja. Na Krakowskim Przedmieściu, Starym Mieście i Podzamczu mieszkańców i turystów cieszyć będą piękne ozdoby świetlne oraz liczne atrakcje.

Moment odpalenia świątecznych światełek w Warszawie to idealny czas na to, by zamanifestować swoją miłość do najbardziej świątecznej piosenki popkultury! Tym bardziej, że obchodzi ona w tym roku swoje 35. Urodziny – utwór ukazał się dokładnie 3 grudnia 1984 roku.

W sobotę, 7 grudnia o godzinie 17:00 spotkajmy się na Krakowskim Przedmieściu pod Hotelem Bristol, gdzie w ramach Warszawskiej Iluminacji 2019 cała Warszawa zaśpiewa „Last Christmas”. Na facebookowe wydarzenie promujące akcję zareagowało już ponad 2 tysiące osób!

Zabierzmy kolegów, znajomych, przyjaciół i rodzinę i razem stwórzmy taką wersję Last Christmas, jakiej świat jeszcze nie słyszał – zaśpiewaną głosami kilkuset warszawiaków!

Akcja „Warszawa śpiewa Last Christmas” rozpocznie się o godzinie 17, na początku koncertu chóru Sienna Gospel, który następnie wystąpi z zimowym repertuarem. Wydarzenie organizuje Sony Music Poland we współpracy ze Stołeczną Estradą i serwisem Tidal.

▸ Przeczytaj również: Selena Gomez ma nowy tatuaż na udzie! (FOTO)

Warszawa śpiewa Last Christmas
George Michael
George Michael
George Michael
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!