Edyta Herbuś TOPLESS! “Wprowadzamy tu więcej szaleństwa!”

Edyta Herbuś TOPLESS!
fot. instagram.com/edytaherbus

Edyta Herbuś opublikowała na swoim profilu na Instagramie zdjęcie topless. Gwiazda tak świętuje 200 tysięcy fanów! Niestety pomysł popularnej tancerki nie wszystkim się spodobał…

Edyta Herbuś (38 l.) wpadła na dość oryginalny pomysł, aby uczcić i podziękować fanom za 200 tysięcy obserwatorów na Instagramie. Celebrytka opublikowała seksowne zdjęcie, na którym pozuje bez bluzki i stanika!

“Haha, zarzekałam się , że nie będę fotografować balonów z okazji 200 tys followersów … ups! Chyba mi nie wyszło 😂😂😂 Dziękuję, że ze mną jesteście !
Od dziś wprowadzamy tu zdecydowanie więcej szaleństwa! Czas start👻😜🙈” – napisała na Instagramie Edyta Herbuś.

▸ Przeczytaj również: Britney Spears: Noworoczna joga w skąpym bikini (WIDEO)

Edyta Herbuś na Instagramie

Internauci nie zostawili na niej suchej nitki. Pod zdjęciem celebrytki posypało się mnóstwo negatywnych komentarzy.

“Yyyy czy pani zwariowala”, “Przesadziła pani 😂😂😂😂😂”, “A było tak miło, kulturalnie i bez tej całej golizny która jest już wszędzie”, “Wygląda Pani pięknie, tylko czy dla większej ilości followersow trzeba pokazywać swoje polnagie cialo??? 🤔 Czy nie warto zostawić trochę swojej prywatności dla siebie i bliskich? Teraz w tym zwariowanym świecie liczy się bogactwo (kto ma lepiej…) obnoszenie się ze wszystkim, reklama i właśnie dla lajków pokazywanie polnagiego ciała całemu światu.. 😏 Smutne, a jakże prawdziwe. Życzę pięknego dnia, pozdrawiam” – czytamy w komentarzach pod zdjęciem Edyty Herbuś.

Jak WY oceniacie szaleństwo tancerki?!

https://www.instagram.com/p/B649qOhBTBx/?utm_source=ig_embed

Edyta Herbuś kariera

Edyta Herbuś zyskała popularność dzięki tanecznemu show „Taniec z gwiazdami”. Dziś miło wspomina ten okres swojego życia. Wyznaje, że gdy tańczyła w programie, dostawała od widzów mnóstwo sympatii, która bardzo ją umocniła.

– Czuję wdzięczność za to, jak wiele dostałam od życia. Kiedy borykałam się z różnymi wyzwaniami, spotkałam się z mnóstwem serdeczności i ciepła. Moja popularność jest spowodowana sympatią widzów, którzy oglądali pewien program rozrywkowy, w którym brałam udział, zupełnie nie spodziewając się konsekwencji – zwraca uwagę Edyta Herbuś.

Zdaniem tancerki warto jest w życiu dzielić się z innymi miłością i pozytywną energią. Dzięki temu możemy pomóc osobom, które znajdują się w gorszej sytuacji i potrzebują wsparcia.

– Wierzę, że energia, którą wysyłam, wraca do nas. Myślę, że dobro mieszka w każdym sercu, czasami te serca są trochę bardziej poranione i wtedy jest trudniej. Bywa, że ludzie w pierwszym odruchu nie reagują dobrem, ale gdy taka osoba dostanie trochę więcej miłości, pięknie się zmienia. Byłam świadkiem takich transformacji, dlatego zawsze z serdecznością i uśmiechem wychodzę do drugiego człowieka – tłumaczy Edyta Herbuś.

▸ Przeczytaj również: Ich Troje i Justyna Majkowska znów razem. Nagrali piosenkę (WIDEO)

Edyta Herbuś: Czasami widzę paparazzi łypiących na mnie zza drzewa...
fot. instagram.com/edytaherbus
Edyta Herbuś: Szybko dojrzałam. Teraz próbuję nadrobić zaległości w beztrosce
fot. instagram.com/edytaherbus
Edyta Herbuś: Nikt niczego nie oczekuje, tylko po prostu jest, kocha i wspiera
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!