INNA pozuje TOPLESS! Fani z całego świata zasypali ją pochwałami: „Jesteś boginią”

Inna spotyka się z rumuńskim raperem o pseudonimie Deliric
fot. instagram.com/inna

Inna jest jedną z najbardziej rozchwytywanych rumuńskich artystek, jeśli chodzi o sesje zdjęciowe. Dzięki nonkonformistycznemu stylowi gwiazda doskonale wie, jak wyróżnić się zarówno w życiu codziennym, jak i na łamach kolorowych magazynów. Jej najnowszy kadr można zaliczyć do czołówki najodważniejszych do tej pory.

Inna (właśc. Elena Alexandra Apostoleanu) to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych rumuńskich wokalistek na świecie. Jej talent pierwsi zauważyli rodzice, którzy zapisali ośmioletnią córkę na lekcję śpiewu. Jako nastolatka słuchała różnych stylów muzycznych, w tym electro house i europop oraz artystów takich jak BeyonceChristina AguileraCeline Dion czy Whitney Houston. Nie zdobyła jednak wykształcenia muzycznego, bowiem studiowała nauki polityczne na Uniwersytecie Ovidius w Konstancy.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

W sierpniu 2008 roku artystka wydała swój debiutancki singiel pt. „Hot”, który znalazł się na szczycie rumuńskich list przebojów. Kilka miesięcy później utwór w błyskawicznym tempie podbijał kolejne notowania w całej Europie. Uzyskał między innymi status Złotej Płyty we Włoszech, Wielkiej Brytanii czy Platynowej Płyty w Hiszpanii. Latem 2009 roku Wokalistka Inna wydała pierwszy album „Hot”, który sprzedał się na całym świecie w nakładzie ponad 500 tysięcy egzemplarzy.

Kolejne single z krążka umocniły jej pozycje w branży. W ciągu kilku lat Inna stała się jedną z najpopularniejszych gwiazd europejskiej sceny dance. 34-letnia piosenkarka ma na swoim koncie już siedem studyjnych albumów. Ostatni krążek wydała w listopadzie ubiegłego roku, który cieszy się dużą popularnością w serwisach cyfrowych.

W Polsce świetnie sobie radzi singiel „Cool Me Down”, który został wydany pod koniec kwietnia br. Przypomnijmy, polski DJ i producent Gromee zaprosił rumuńską gwiazdę do współpracy. Artyści stworzyli hipnotyzujący kawałek, który już określa się mianem hitu tegorocznego lata.

Wokalistka Inna zachwyca fanów na całym świecie

Imponującymi wynikami wokalistka Inna może się pochwalić także w mediach społecznościowych – na Facebooku ma ponad 10 milionów fanów, a jej instagramowy profil obserwuje już blisko 3 miliony użytkowników.

Ostatnio 34-letnia piosenkarka pochwaliła się zdjęciem, na którym pozuje topless. Tego dnia Inna postawiła na luźne dżinsy i czerwone tenisówki. Artystka nie założyła żadnego topu, ale swoje wdzięki zakryła długimi przedłużeniami.

Fani byli zachwyceni wyglądem rumuńskiej gwiazdy, bowiem w komentarzach zasypali ją pochwałami. Znana na całym świecie Inna otrzymała ciepłe słowa od fanów z Iranu, Rosji, Francji czy Hiszpanii: „Jesteś bardzo piękna”, „Wyglądasz bosko!”, „Jesteś bombą!”, „Jesteś bardzo fajna”, “Jesteś boginią” – wtórowali.

Spójrzcie na jej najnowsze ujęcie!

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!