Maja Kapłon z The Voice of Poland walczy o życie! “Nie chcę przestać oddychać”

Maja Kapłon z The Voice of Poland walczy o życie!
fot. instagram.com/maja_kaplon

Maja Kapłon, która oczarowała swoim głosem zarówno jurorów, jak i widzów 8. edycji programu The Voice of Poland pilnie potrzebuje pomocy. Piosenkarka musiała niespodziewanie przerwać karierę muzyczną z powodu poważnych problemów zdrowotnych.

Maja Kapłon z The Voice of Poland swoim głosem, wrażliwością i uśmiechem podbiła serca milionów widzów. Teraz pilnie potrzebuje pomocy! Właścicielka wspaniałego głosu, od dziecka ma poważne problemy ze zdrowiem, które w ostatnim czasie znowu dały o sobie znać. Piosenkarka zmaga się ze skrzywieniem kręgosłupa i choruje na zaawansowaną skoliozę.

Po osiemnastu operacjach i długiej wyczerpującej rehabilitacji, wszyscy mieli nadzieję, że wokalistka wróci do sił. Tak się jednak nie stało i potrzebna jest kolejna, bardzo kosztowna operacja. Pojawiły się m.in. problemy z oddychaniem jak i z prętem podtrzymującym kręgosłup.

“Być może kojarzysz mnie z telewizji, bo 2 lata temu spełniłam jedno z moich najskrytszych marzeń, występując w finale programu The Voice of Poland. Mój głos dotarł do wielu osób, a dużej części widzów przypadł też do gustu. Dzisiaj słuchać go na żywo może jedynie moja poduszka i cztery ściany pokoju, w którym jestem praktycznie uwięziona… Tak bardzo chciałabym śpiewać, ale teraz muszę z całych sił wołać o ratunek!” – prosi o pomoc w Internecie Maja Kapłon.

Na operację w Stanach Zjednoczonych, w Nowym Jorku – Maja Kapłon musi zebrać ogromną kwotę – 5,5 miliona złotych

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

Artyści dla Mai Kapłon

Z pomocą ruszyli także koledzy artystki z polskiej sceny muzycznej, którzy zorganizowali wyjątkowy koncert charytatywny. Już 24 stycznia w warszawskim klubie Stodoła wystąpią między innymi: Michał Szpak, Maria Sadowska, Aleksander Milwiw-Baron, Roksana Węgiel, Marcin Sójka, Alicja Szemplińska, Anika Dąbrowska, Zuza Jabłońska, Tadeusz Seibert, Sonia Michalczuk, Natalia Zastępa, Kuba Dąbrowski, 4dreamers, Adam Kubera i Izabela Szafrańska.

Wszyscy artyści, organizatorzy, ekipa techniczna, klub Stodoła zrezygnowali z honorarium. Wszyscy tego dnia zrealizują wspólny koncert mający na celu zebranie środków na ratowanie życia Mai.

“Cudowni, ostatnio śpiew traktuje jako ćwiczenie oddechu… Walczę aby płuca wytrzymały do czasu operacji, wzmacniam nogi i jem zdrowiej 🌹 Dziś mój kolega z zespołu podesłał mi instrumental, pomysł na utwór, wypisał w nim jakby mój nastrój… i za pierwszym razem wpadła mi melodia oraz tekst… Nie ukrywam, że sporym wysiłkiem było zaśpiewanie. Proszę Was dziś o pomoc przez mój śpiew, tylko tak potrafię 🌹❤️” – napisała na Instagramie Maja Kapłon.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Maja Kapłon – debiutancki singiel “Plaża nad Wisłą”
Maja Kapłon walczy o życie! Uczestnicy The Voice of Poland wydali płytę, aby jej pomóc
fo. instagram.com/maja_kaplon
Sarsa i Marta Gałuszewska na finałowym koncercie Ibis (ZDJĘCIA)
fot. materiały prasowe © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!