The Voice of Poland: Maja Kapłon powraca do lat 80-tych

Maja Kapłon walczy o życie! Uczestnicy The Voice of Poland wydali płytę, aby jej pomóc
fo. instagram.com/maja_kaplon

Maja Kapłon z „The Voice of Poland” przygotowała kolejną nowość. Tym razem jest to singiel zatytułowany „Północny Wiatr”! Czy kawałek okaże się hitem? Sprawdźcie koniecznie.

Maja Kapłon to bez wątpienia autorka tekstów i kompozytorka, która za sprawą swojej wrażliwości przyciąga słuchaczy niczym magnes. W 2017 roku dotarła bowiem do ścisłego finału VIII edycji programu „The Voice of Poland”, gdzie oczarowała publiczność́ swoim debiutanckim singlem „Plaża nad Wisłą”.

▸ Przypominamy także: Inna zrzuciła ubrania! Piosenkarka zaskoczyła swoich fanów: „Jesteś boginią!” 

Maja Kapłon z „The Voice of Poland” powraca!

Utwór ten dotychczas zgromadził ponad 2 miliony odsłon w serwisie YouTube, a powstał w kolaboracji z grupą kompozytorów – Dandysów, z którymi Maja tworzy od 2016 roku. Jesienią 2019 roku, cała Polska zaangażowała się w ratunek dla Mai, której możliwość rozwoju muzycznego została zatrzymana przez zagrażającą jej życiu chorobę kręgosłupa.

▸ Zobacz również: Rumuńska gwiazda disco polo nie ma wstydu. Spójrzcie na te zdjęcia!

Aktualnie, po wygranej w walce o zdrowie – Maja dzieli się barwami, które grają w jej głowie wspierając przy tym innych! Za sprawą wydanego początkiem tego roku singla „Proszę o Lek” zbiera środki na pomoc ludziom ze schorzeniami kręgosłupa. Jej ostatnim wydawnictwem jest piosenka „Świetliki”.

Północny Wiatr to piosenka o wolności. Jestem w niej zimnym wiatrem, bo po wielu decyzjach i rzekach, do których weszłam – ciekawa niczym dziecko – jestem w stanie spojrzeć chłodno na kolejne życiowe decyzje. I chociaż czasem nie wiem, czego chcę, to na pewno już wiem, czego nie chcę.

Moje utwory zaczynają układać się w historie. Pokochałam naiwną Maję mieszkającą we mnie od zawsze. Bywała ona jak Ikar – czasem zatracona pragnieniami gubiła pióra próbując sięgnąć gwiazd.

Jednak mała Maja rośnie, chce dobrze dla siebie, a błędy traktuje jako lekcje. Chciałabym, aby ten singiel był ogniem zapalnym dla tych, którzy nie podejmują ryzyka z lęku przed krzywdą. Niech będzie pierwszym krokiem do zaopiekowania się sobą samym. Okładka saute – ja bez makijażu. Kiedyś gorsety ortopedyczne, a teraz całkiem estetyczne hihi. Wolność to bezgraniczna, ale krytyczna miłość do siebie!

▸ Zobacz także: Ania Karwan i Alicja Szemplińska wystąpiły na Dziedzińcu Nowy Świat

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!