Natalia Janoszek o roli w filmie 365 dni: “Nie myślałam, że moim pierwszym polskim filmem będzie erotyk”

Natalia Janoszek o roli w filmie 365 dni:
fot. instagram.com/nataliajanoszek

Natalia Janoszek, która od kilku lat robi karierę w Bollywood, nie kryje radości z tego, że docenili ją również polscy producenci. Niedługo aktorkę będzie można zobaczyć w filmie „365 dni” realizowanym na podstawie powieści Blanki Lipińskiej. Janoszek ma nadzieję, że to dopiero początek jej przygody z rodzimym kinem.

Jak Natalia Janoszek trafiła do obsady filmu “365 dni”?

“Zawsze powtarzam, że jeśli możesz sobie coś wymarzyć, możesz to osiągnąć i chociaż nie myślałam, że moim pierwszym polskim filmem będzie erotyk, to czułam, że chcę pracować z @blanka_lipinska Kobietą która ma wizje, nie boi się wyzwań, chce łamać stereotypy, przekraczać granice i dla której nie ma niemożliwego. Chociaż jesteśmy bardzo różne to jednak bardzo podobne – nie boimy się spełniać marzeń. Czasem wystarczy jeden krok, albo jedna wiadomość.. tak jak to było w tym przypadku😜 Blania” – wyznała aktorka na Instagramie. 

W filmie “365” dni Natalia Janoszek zagra przyjaciółkę Laury – Karolinę. Aktorka wierzy, że ta rola będzie wstępem do jej kariery na polskim rynku.

– Może to będzie zaskakujące, ale w końcu będzie można mnie zobaczyć w polskim filmie. Uwielbiam swoją pracę i mam nadzieję, że uda mi się trochę więcej pojawiać na polskim rynku, bo nie ukrywam, że zmęczyłam się podróżami – mówi agencji Newseria Lifestyle Natalia Janoszek.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Rihanna kusi w walentynkowej bieliźnie! PIKANTNE zdjęcia

W 2012 roku zdobyła ona tytuł Supermodel Poland i jako pierwsza Polka wzięła udział w konkursie Supermodel International w Bangkoku. Tam została zauważona przez bollywoodzkich producentów filmowych i wkrótce zadebiutowała w indyjskim kinie. Ma na swoim koncie między innymi główne role w filmach „Dreamz” oraz „Chicken Curry Law”. Za tę ostatnią kreację została nagrodzona na Festiwalu Filmowym JIFFA. Choć aktorka doskonale radzi sobie na zagranicznym rynku, to nie ukrywa, że chciałaby też spróbować swoich sił w polskich produkcjach.

– Marzy mi się wiosenna ramówka w Polsce, żeby spędzić trochę więcej czasu z rodziną. Myślę, że jestem w stanie pogodzić zarówno pracę za granicą, jak i rynek polski, by być 50 proc. tu i 50 proc. tam. A dzięki social mediom mam cały czas kontakt  z fanami – mówi Natalia Janoszek.

Aktorka przyznaje, że ma w planach kilka artystycznych projektów, które chciałaby zrealizować właśnie w Polsce. Na temat niektórych toczą się właśnie rozmowy, dlatego na razie nie chciałaby zdradzać wielu szczegółów.

Film „365 dni” będzie miał premierę w lutym tego roku.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Marcelina Zawadzka wyjawiła prawdę o programie „Dance, Dance, Dance”

Natalia Janoszek o swojej roli w filmie “365 dni”
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie