AniKa Dąbrowska z The Voice Kids: „Pandemia zmieniła moje życie. Poukładałam sobie wszystko w głowie”

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids: „Pandemia zmieniła moje życie. Poukładałam sobie wszystko w głowie”
fot. instagram.com/anikadabrowskaofficial

Zwyciężczyni drugiej edycji programu „The Voice Kids” prowadzi aktywny tryb życia. Dlatego AniKa Dąbrowska nie ukrywa, że okres izolacji związany z narodową kwarantanną był dla niej niezwykle trudny. Brak koncertów i wyjazdów powodował, że czuła się nieswojo.

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids poświęciła ostatnie miesiące na rozwijanie swoich wokalnych umiejętności. Obecnie priorytetem jest dla niej promocja nowej płyty, która premierę miała w czerwcu 2020 roku. Piosenkarka ma nadzieję, że sytuacja na świecie już niedługo powróci do normalności, ponieważ w nowym roku chciałaby zrealizować nowe muzyczne plany i projekty.

▸ Zobacz także: Laluna Unique przeszła serię zabiegów. Gwiazda programu Królowe Życia pokazała swoją nową twarz (FOTO)

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids o pandemii

Młoda artystka zaznacza, że początek kwarantanny był dla niej dużym wyzwaniem. AniKa Dąbrowska podkreśla, że nie mogła przyzwyczaić się do ciągłego przebywania w domu, bez możliwości wychodzenia. Wokalistka jednak starała się organizować sobie poszczególne dni tak, by nie odczuwać znudzenia.

– Pandemia zmieniła moje życie. Przez kwarantannę musiałam przesiedzieć cały czas w domu, to był dla mnie szok. Coś zupełnie nowego, tak jak dla nas wszystkich. Ta przerwa dała mi również sporo, ponieważ zaczęłam pisać teksty – mówi w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle AniKa Dąbrowska.

Wokalistka stara się znaleźć plusy kwarantanny. Zaznacza, że czas spędzony z bliskimi był dla niej bardzo ważny. Mogła w spokoju zastanowić się nad planami na przyszłość, podsumować osiągnięcia i sukcesy, które miały miejsce w minionych miesiącach.

– Poukładałam sobie w głowie to, do czego chcę dążyć, kim chcę być, co chcę robić w przyszłości. Chwila odpoczynku i czasu spędzonego wspólnie z rodziną była mi potrzebna. Można powiedzieć, że pandemia pozwoliła mi na oddech – tłumaczy gwiazda The Voice Kids.     

AniKa Dąbrowska z The Voice Kids o swoich planach

Młoda wokalistka zyskała rozpoznawalność dzięki zwycięstwu w drugiej edycji programu rozrywkowego TVP2 „The Voice Kids”. Od tamtej pory jej kariera rozwija się bardzo dynamicznie. Niedawno do sklepów i serwisów cyfrowych trafił jej debiutancki album.

AniKa Dąbrowska zdradza, że była to dla niej niezwykle ważna chwila, ponieważ wydanie solowej płyty od zawsze było jej największym marzeniem. Przyznaje, że mimo pandemii nie zamierza zwalniać tempa. Plany na przyszłość artystki są bardzo ambitne.

– Moje plany muzyczne są niesamowite i już nie mogę się doczekać, aż będę to wszystko realizować. Niedawno wydałam swój debiutancki album „Afirmacja”, więc na razie staram się go promować. Bardzo się cieszę, że moje marzenia muzyczne się spełniają, a w przyszłym roku dalej będą się spełniać – podkreśla AniKa Dąbrowska z The Voice Kids.

▸ Przeczytaj również: Vanessa Hudgens w czerwonej kreacji. Uwagę zwraca jedno (ZDJĘCIE)

AniKa Dąbrowska debiutuje. Na to fani czekali od dawna!
fot. materiały prasowe
AniKa Dąbrowska o miłości! Takiej jeszcze jej nie widzieliście! (WIDEO)
fot. materiały prasowe
AniKa Dąbrowska zapowiada akustyczny singiel
fot. materiały prasowe
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu?
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!