MUZOTAKTNEWSYProgramy rozrywkoweMarcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?
M

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMAPłyty muzyczne - zobacz na Ceneo

Marcin Maciejczak, zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” pójdzie szlakiem jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizja Junior 2020?!

W tym roku zgodnie z przewidywaniami fanów, Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Tauron Arena Kraków, czy zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” Marcin Maciejczak będzie reprezentować Polskę?! Jak przyznał młody wokalista w ostatnim wywiadzie, bardzo marzy i jest zainteresowany konkursem Eurowizji dla Dzieci. “Wydaje mi się, że tak, ale nie wiem, czy to jest jeszcze na 100% i czy to w ogóle jest realne, ale jest to jakieś tam moje małe marzenie” – wyznał Marcin Maciejczak w rozmowie z Damianem Glinką.

REKLAMA

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

W serwisach cyfrowych jest już dostępny debiutancki singiel wokalisty, „Jak gdyby nic”. Utwór trafił na pierwsze miejsce Karty na czasie oraz na okładkę playlisty Młoda Polska w serwisie Tidal. W sobotę zakończyła się trzecia edycja „The Voice Kids”. Do finału zakwalifikowali się Hania Sztachańska, Natalia Kawalec oraz Marcin Maciejczak. Marcin skradł serca widzów i został zwycięzcą trzeciej edycji programu. Jego debiutancki singiel „Jak gdyby nic” już po 18 godzinach trafił na #1 miejsce na karcie na czasie na YouTube. Singiel trafił także na okładkę playlisty Młoda Polska w serwisie Tidal.

Materiały promocyjne partnera

Objawienie 3. edycji „The Voice Kids” to 14-latek o wyjątkowym głosie i osobowości. Marcin Maciejczak zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi „I’ll Never Love Again” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Wykonanie z przesłuchań w ciemno trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach „The Voice Kids” na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina z programu również cieszą się ogromną popularnością w sieci. Instagramowe konto wokalisty w przeciągu dwóch miesięcy zebrało ponad 171 tysięcy obserwujących! Bez wątpienia to jeden z najciekawszych i najzdolniejszych wykonawców, który ma szansę rozbłysnąć na polskiej i zagranicznej scenie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Jak gdyby nic
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

» HITY TYGODNIA

REKLAMA

Obserwuj nasze artykuły na

Chcesz podzielić się interesującym newsem lub zaproponować temat?
Skontaktuj się z nami, pisząc maila na adres: redakcja@muzotakt.pl

REKLAMA