Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?

Marcin Maciejczak z „The Voice Kids” pojedzie na Eurowizję Junior 2020?
fot. materiały prasowe

Marcin Maciejczak, zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” pójdzie szlakiem jak Roksana Węgiel czy Viki Gabor będzie reprezentować Polskę podczas konkursu Eurowizja Junior 2020?!

W tym roku zgodnie z przewidywaniami fanów, Eurowizja Junior 2020 odbędzie się w Tauron Arena Kraków, czy zwycięzca trzeciej edycji „The Voice Kids” Marcin Maciejczak będzie reprezentować Polskę?! Jak przyznał młody wokalista w ostatnim wywiadzie, bardzo marzy i jest zainteresowany konkursem Eurowizji dla Dzieci. “Wydaje mi się, że tak, ale nie wiem, czy to jest jeszcze na 100% i czy to w ogóle jest realne, ale jest to jakieś tam moje małe marzenie” – wyznał Marcin Maciejczak w rozmowie z Damianem Glinką.

▸ MUSISZ TO ZOBACZYĆ: Selena Gomez po raz kolejny apeluje do fanów! “To przerażające…”

W serwisach cyfrowych jest już dostępny debiutancki singiel wokalisty, „Jak gdyby nic”. Utwór trafił na pierwsze miejsce Karty na czasie oraz na okładkę playlisty Młoda Polska w serwisie Tidal. W sobotę zakończyła się trzecia edycja „The Voice Kids”. Do finału zakwalifikowali się Hania Sztachańska, Natalia Kawalec oraz Marcin Maciejczak. Marcin skradł serca widzów i został zwycięzcą trzeciej edycji programu. Jego debiutancki singiel „Jak gdyby nic” już po 18 godzinach trafił na #1 miejsce na karcie na czasie na YouTube. Singiel trafił także na okładkę playlisty Młoda Polska w serwisie Tidal.

Objawienie 3. edycji „The Voice Kids” to 14-latek o wyjątkowym głosie i osobowości. Marcin Maciejczak zachwycił publiczność i jurorów swoją interpretacją emocjonalnego przeboju Lady Gagi „I’ll Never Love Again” ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Narodziny gwiazdy”. Wykonanie z przesłuchań w ciemno trafiło do zestawienia najlepszych występów we wszystkich edycjach „The Voice Kids” na całym świecie. Pozostałe wykonania Marcina z programu również cieszą się ogromną popularnością w sieci. Instagramowe konto wokalisty w przeciągu dwóch miesięcy zebrało ponad 171 tysięcy obserwujących! Bez wątpienia to jeden z najciekawszych i najzdolniejszych wykonawców, który ma szansę rozbłysnąć na polskiej i zagranicznej scenie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: 
– Miley Cyrus zaliczyła WPADKĘ! Pokazała za dużo? (ZDJĘCIA)
– Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska reprezentantką Polski! Czy osiągnie sukces z “Empires”?

Jak gdyby nic
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!