„Cheap Trills” to drugi, po „Alive”, singiel promujący najnowszy album Sii – „This Is Acting”!

W piosence, autorstwa Sii i Grega Kurstina, gościnnie wystąpił Sean Paul, jamajski specjalista od dancehallu.

W oczekiwaniu na oficjalny teledysk, artystka opublikowała dzisiaj lyric video.

„This is Acting”, który ukazał się 29 stycznia, zadebiutował na #1 iTunes w 50 krajach (w tym w Polsce!) i na #4 amerykańskiego zestawienia Billboard Top 200 Chart!

Album to zestaw 12 piosenek, które SIA pierwotnie skomponowała m.in. dla Adele, Beyoncé czy Rihanny, ale ostatecznie postanowiła nagrać je i wydać pod swoim nazwiskiem.

Sia jest jedną z największych i najbardziej wszechstronnie utalentowanych współczesnych gwiazd muzyki rozrywkowej – śpiewa, pisze, produkuje i tworzy wielkie hity. Po sukcesie jej ostatniego krążka, artystka powraca z nową płytą o przewrotnym tytule „This Is Acting” („To tylko gra”). Wydawnictwo promują hity „Alive”, „Bird Set Free” oraz „One Million Bullets”. CD zawiera 12 piosnek, są to kompozycje napisane przez nią pierwotnie dla m.in. Adele, Beyonce czy Rihanny, a które ostatecznie SIA postanowiła zaśpiewać i wydać pod własnym nazwiskiem.

Sia komponowała dla takich ikon muzyki pop jak: Rihanna („Diamonds”), Katy Perry („Double Rainbow”), Britney Spears („Perfume”), Beyonce („Pretty Hurts”) czy Celine Dion („Love Me Back To Life”). Dyskografię Sii zamyka przełomowy w jej karierze album „1000 Forms of Fear” z 2014 roku. Krążek zdobył w Polsce status Platynowej Płyty. Pochodzą z niego hity „Chandelier” oraz „Elastic Heart”.

Tracklista:

1. Bird Set Free
2. Alive
3. One Million Bullets
4. Move Your Body
5. Unstoppable
6. Cheap Thrills
7. Reaper
8. House On Fire
9. Footprints
10. Sweet Design
11. Broken Glass
12. Space Between

ZOBACZ LYRIC VIDEO
SIA – CHEAP THRILLS FEAT. SEAN PAUL

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!