Debiutancki Eurowizyjny singiel Renaty Wołkiewicz!

Renata Wołkiewicz prezentuje Eurowizyjny singiel – “United for love”. Renata W. to coś więcej niż tylko dobry głos który pokazała w “The Voice of Russia”, odnosząc duży sukces. To osobowość mająca coś do powiedzenia.

Piosenka Eurowizyjna – “United for love” zawiera przesłanie widoczne już w tytule. Artystka występuje niejako w roli ambasadora sztuki, który porusza się w sferze mediów ponad podziałami, niwecząc w ten sposób te podziały. Zatem łączy, a nie dzieli. Jej przyjaciółmi są Polacy i Rosjanie, ludzie różnych nacji, religijni i nie religijni, wszyscy którzy są otwarci na takie wartości jak: miłość i wolność.

Po odniesionym sukcesie w Rosji artystka nie zapomina o swoich fanach w Polsce. Pracuje obecnie nad swoim debiutanckim albumem, który wydany zostanie w 3 wersjach językowych. Pierwszym singlem promującym to wydawnictwo jest utwór – “United of love”.

Piosenka została zgłoszona do Krajowych Eliminacji 61-go Konkursu Piosenki Eurowizji Sztokholm 2016. Autorami utworu są – muz.Grzegorz Kloc sł. Olga Pruszkowska-Kloc, tłum. Renata Wołkiewicz Duet odpowiedzialny za hity min. Sixteen, Natalii Niemen czy Maryli Rodowicz.

POSŁUCHAJ SINGLA
RENATA WOŁKIEWICZ – UNITED FOR LOVE

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!