Johnny Orlando w singlu „I Don’t (with DVBBS)”

Szykujcie się na znacznie więcej niespodzianek od Johnny’ego Orlando w 2021 roku!

Johnny Orlando w singlu „I Don’t (with DVBBS)”
fot. Norman Wong

Johnny Orlando spełnia marzenia swojej ponad 25-milionowej społeczności fanów z całego świata i prezentuje nowy singiel.

Johnny Orlando podjął współpracę z duetem DVBBS, który tworzą bracia Chris Chronicles i Alex Andre oraz mają na koncie współpracę z takimi artystami jak Belly, Blackbear, Dimitri Vegas, Martin Garrix, Steve AOki, Quinn XCII czy Wiz Khalifa.

▸ Zobacz: Maciej Musiałowski debiutuje muzycznie! U boku Julia Wieniawa, a w tle historia…

„I Don’t” to pierwszy premierowy materiał od czasu nominowanej do JUNO EP-ki „It’s Never Really Over”. Orlando tak opowiada o piosence:

– Przyglądamy się w niej temu znajomemu uczuciu, gdy zaczynamy spotykać się z kimś nowym. Jeszcze nie jesteśmy gotowi, by przenieść wszystko na nowy poziom. Jest dość wcześnie, dlatego musimy delikatnie balansować z tym, co druga osoba chce usłyszeć, a na co niekoniecznie my nie jesteśmy gotowi, by powiedzieć – a potwierdzenie tych słów możemy znaleźć w tekście utworu: „You say you love me, girl; I don’t know why. It might be too late to apologize. Baby, I can’t just say it, though. How can I tell you that I love you when I don’t”.

Johnny Orlando urodził się w Toronto. Jest wokalistą, kompozytorem i aktorem. W mediach społecznościowych obserwuje go ponad 25 mln osób. Już jako 18-latek Johnny mógł pochwalić się ponad 881 mln streamów całego katalogu oraz świetnymi recenzjami w takich mediach jak Billboard, „Variety”, „PAPER” czy „Teen Vogue”. W sierpniu 2020 Orlando okazał się najpopularniejszym artystą UMG na TikToku z ponad 8,5 miliardami wyświetleń.

▸ Przypominamy: Marcelina Zawadzka takich zdjęć jeszcze nie miała! Pokazała za dużo?!

Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu?
▸ Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!