The Rolling Stones z serią koncertów „Extra Licks” na YouTube

The Rolling Stones przygotowali niezłą gratkę dla swoich fanów. Nowa kompilacja największych przebojów.
fot. Kevin Westenberg

The Rolling Stones udostępnią sześcioodcinkową serię koncertów oraz materiałów dodatkowych z najbardziej pamiętnych występów zespołu na całym świecie. Premiera pierwszego odcinka w niedzielę, 3 maja, na oficjalnym kanale The Rolling Stones na YouTube.

Obserwuj kanał The Rolling Stones na YouTube i nie przegap premiery: https://www.youtube.com/therollingstones

W ramach kampanii #StayHome YouTube, The Rolling Stones co tydzień przez sześć tygodni będą udostępniać nowy odcinek „Extra Licks”. Pierwszy z nich o 21:00 czasu polskiego w najbliższą niedzielę (3 maja). Fani będą mogli zobaczyć m.in. koncerty z Voodoo Lounge Tour (1994) czy Ole! Tour (2016).

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor wraca z nowym HITEM! Zobacz klip „Getaway”

Extra Licks

W minionym tygodniu zespół The Rolling Stones zaprezentował pierwszy od ośmiu lat zupełnie premierowy singiel – „Living In A Ghost Town”. Teledysk do utworu ma już ponad 4,5 mln wyświetleń na YouTube.

Mick Jagger mówi: – Jeszcze przed zamknięciem Stonesi byli w studiu, aby nagrywać nowy materiał. W trakcie tych sesji powstała piosenka, która oddaje bieżącą sytuację na świecie. Pracowaliśmy nad kawałkiem w izolacji. I oto jest – nazywa się „Living in a Ghost Town”. Mam nadzieję, że się Wam spodoba.

Keith Richards: – Do brzegu: historia tego utworu zaczęła się ponad rok temu w LA, był stworzony z myślą o nowym albumie, wszystko się działo i nagle dotarło do nas to gówno. Mick i ja zdecydowaliśmy, że ten utwór musi ujrzeć światło dzienne teraz. Przed Wami „Living in a Ghost Town”. Bądźcie bezpieczni!

Charlie Watts: – Bardzo podobała mi się praca nad tym utworem. Myślę, że dobrze opisuje obecne nastroje i mam nadzieję, że słuchacze się ze mną zgodzą.

Ronnie Wood: – Dziękujemy za wszystkie wiadomości z ostatnich tygodni. Wiele dla nas znaczy, że nasza muzyka Wam pomaga. Dlatego mamy dla Was coś zupełnie nowego. Mamy nadzieję, że się Wam spodoba. Kawałek ma przejmującą melodię. Nazywa się „Living in a Ghost Town”.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowości płytowe po raz pierwszy w Biedronce! (Pełna lista, ceny)

Living In A Ghost Town
The Rolling Stones na PGE Narodowym
fot. Konrad Kubuśka © Wszelkie prawa zastrzeżone
The Rolling Stones na PGE Narodowym
fot. Konrad Kubuśka © Wszelkie prawa zastrzeżone
The Rolling Stones na PGE Narodowym
fot. Konrad Kubuśka © Wszelkie prawa zastrzeżone
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie