Hailey Bieber i Selena Gomez raczej nie zostaną przyjaciółkami. Co na to Justin Bieber?!

Hailey Bieber i Selena Gomez raczej nie zostaną przyjaciółkami. Co na to Justin Bieber?!
fot. Instagram

Justin Bieber i Hailey Bieber są małżeństwem od września 2019 roku i nie widzą świata poza sobą. Gwiazdor niejednokrotnie udowodnił, że żona jest jego miłością życia. W jednym z ostatnich odcinków miniserialu “The Biebers on Watch”, Hailey podzieliła się swoimi odczuciami na temat porównań do byłych dziewczyn swojego męża. Jak się czuje się modelka?! Czy Selena Gomez bardzo namieszała w ich relacjach?!

Justin Bieber (26 l.) i jego żona Hailey Bieber (23 l.) nie raz zaskoczyli swoich fanów osobistymi zwierzeniami na temat swojego związku. Ostatnio we własnym reality show “The Bieber on Watch” modelka powiedziała wprost, co myśli o porównaniach jej osoby do eks Justina, w szczególności do Seleny Gomez. Hailey zdradziła jak się czuje w tej sytuacji. Jedno z pytań zadanych przez internautów brzmiało: “Jak sobie radzicie z tym, że jesteście parą, gdzie wszyscy czują, że mają wpływ na wasz związek?”

Och, to jest dobre dla ciebie – powiedział Justin do swojej żony.

Zacznę od tego, że ​​prawdopodobnie mogę dużo powiedzieć odnośnie tego pytania. Ale nie jest to łatwe – skomentowała modelka.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Gwiazda disco polo w kusej bieliźnie. Opadły nam szczęki!

Hailey zdradziła, że nieustanne porównania miały na nią ogromny wpływ i nie ukrywa, że bardzo to przeżywa.

Justin wie, że miałam naprawdę bardzo ciężki okres z wieloma rzeczami, o których ludzie mówią… Miałam wrażenie, że ciągle mnie porównują, przez co czułam się mniej kobieca – wyznała Hailey Bieber.

Nie jest łatwo zwłaszcza, gdy ma się tak oddanych fanów, którzy za wszelką cenę chcą wyrazić swoją opinię… Myślę też, że gdy ludzie mają o czymś dużo do powiedzenia, zbaczają ze swojej drogi, by sprawić, że ktoś poczuje się gorzej lub zbaczają ze swojej drogi, by sprawić, że ktoś poczuje się źle, a to dlatego, że sami przez coś przechodzą i rzucają się na osobę publiczną, a to sprawia, że poczują się lepiej… – skomentowała modelka.

Hailey Bieber stara się akceptować i rozumieć postawę ludzi, bo wychodzi z założenia, że nikt nie zna lepiej całej prawdy o jej związku z Justinem, niż ona sama. I niezależnie od tego, w jaki sposób wypowie się na dany temat i w jakiej formie go skomentuje, ludzie i tak będą myśleli to, co sami uznają za słuszne.

Ludzie powiedzą to, co usłyszą – dodała Hailey Bieber. Wymyślają szczegóły, które według nich są prawdziwe, a które tak naprawdę nie miały miejsca – ostro skrytykowała.

Modelka w pewnym momencie zadała sobie pytanie:

Dlaczego staram się zboczyć z mojej drogi… gdzie naprawdę nie jest to niczyja sprawa i nie ma to znaczenia? Jest tak wiele spraw, o których ludzie nie mają pojęcia, bo są z dala od tego – kontynuowała.

Nie po raz pierwszy Hailey Bieber musiała poruszać temat Seleny Gomez. Przypomnijmy, że w kwietniu zeszłego roku modelka opublikowała wspólne zdjęcie z Justinem, pod którym wylała się lawina negatywnych komentarzy. Oburzeni fani pisali przykre słowa:

We wszystkim naśladuje Selenę nawet na jej zdjęciu… nie mogę uwierzyć w to, jak ta kobieta nisko upadła, może chce wyglądać jak Sel, aby zobaczyć, czy tak po prostu naprawdę ją kocha – skomentował jeden z Internautów.

Zostawi cię pewnego dnia i pójdzie do selenyyyyyyyyy – napisał kolejny.

Hailey nie wytrzymała i postanowiła odpowiedzieć na komentarze:

Jesteśmy dorosłymi ludźmi, którzy mają lepsze rzeczy do roboty niż marnowanie czasu na wyjaśnianie czegoś, abyś powstrzymał swoje urojone fantazje. Nie będę tu siedzieć i pozwalać obsesyjnym nieznajomym opowiadać mi o moim własnym mężu. Chcesz rozmawiać o czyimś mężu, to znajdź sobie własnego! dobranoc – podsumowała.

Po burzliwych przejściach Justin Bieber i Hailey Bieber są nadal szczęśliwym małżeństwem i darzą się wielką miłością. Czas kwarantanny zapewne sprawił, że jeszcze bardziej mogli się poznać i ugruntować swoje uczucie. Kibicujecie im?!

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Justin Bieber dementuje plotki na temat związku z Hailey!
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber: „Ona jest miłością mojego życia”. Jak spędza kwarantannę z Hailey Bieber?
fot. instagram.com/justinbieber
Justin Bieber już zaplanował starość
fot. instagram.com/justinbieber
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie