Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”

Nastoletnia gwiazda pierwszej edycji The Voice Kids debiutuje!

Zuza Jabłońska wydaje debiutancki album. Posłuchaj singla „Liczę dni”
fot. materiały prasowe

Zuza Jabłońska to jedna z najciekawszych młodych artystek, które debiutowały w ostatnich latach na polskiej scenie pop. Jesienią ukaże się jej solowy album z zaskakującymi gośćmi specjalnymi. Już teraz na MUZOTAKT.pl możecie posłuchać nowego singla wokalistki, „Liczę dni”.

Zuza Jabłońska zyskała rozgłos dzięki pierwszej edycji „The Voice Kids”, w której pod trenerskim okiem Barona i Tomsona doszła do ścisłego finału. Debiutowała singlem „Sami”, który dotychczas zgromadził ponad 4 mln streamów. Wielkim przebojem okazał się kolejny utwór młodej artystki – „Powiedz mi to twarz” z gościnnym udziałem Jana-Rapowanie i Silesa. Kawałkowi towarzyszył manifest związany z problemami w codziennej komunikacji międzyludzkiej oraz zjawiskiem hejtowania w internecie.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Viki Gabor wraca z nowym HITEM! Zobacz klip „Getaway”

Singiel dotarł na szczyt zestawienia najpopularniejszych utworów w radiach w Polsce i ma już status złotej płyty. Teledysk – nominowany do Fryderyka – obejrzano już ponad 17 mln razy. Łączna liczba streamów audio i wideo wynosi prawie 19 mln. Utworu „Spacer po linie” dotychczas odsłuchano w serwisach cyfrowych 3,3 mln razy.

Teraz młoda piosenkarka powraca z nowym kawałkiem pt. “Liczę dni”, który zapowiada debiutancki krążek. Szczegóły wydawnictwa poznamy za kilka dni.

Kończy się świat, nie wiesz, co robić, targają tobą różne emocje. Nie jesteś w stanie tego powstrzymać. Podobnie jest w relacjach międzyludzkich. Ten utwór jest bardzo uniwersalny. Nie musi odnosić się tylko do związku między dwiema osobami. Zastanawiamy się, co poszło nie tak, gdzie popełniliśmy błąd. Obwiniamy siebie i wszystkich dookoła. Czujemy wtedy jakby to był dla nas mały koniec świata – Zuza Jabłońska.

Autorem lyric video jest Dawid Ziemba.

▸ PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Nowości płytowe po raz pierwszy w Biedronce! (Pełna lista, ceny)

Liczę dni
Zuza Jabłońska na temat hejtu! Oto jej rada (WIDEO)
fot. materiały prasowe
Zuza Jabłońska to jedna z najbardziej charakterystycznych artystek młodego pokolenia.
fot. materiały prasowe
Margaret, Roksana Węgiel, 4 Dreamers i inne gwiazdy na 20 urodzinach Cartoon Network
fot. materiały prasowe
▸ Subskrybuj nasze wiadomości w oficjalnej aplikacji Google! 
Nie chcesz przegapić żadnej plotki czy wiadomości ze świata show-biznesu? 
Dołącz do nas już teraz na Facebooku Instagramie

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!