Margaret wykonała na żywo swój najnowszy singiel “Cool Me Down” w programie “Świat się kręci”

Już za kilka dni poznamy zwycięzcę polskich preselekcji do Eurowizji 2016. Decyzję o wyborze polskiej piosenki na Eurowizję 2016 podejmą telewidzowie 5 marca br.

Piosenka, która otrzyma najwięcej sms-ów pojedzie do Sztokholmu na konkurs, który odbędzie się w dniach 10-14 maja 2016 roku. Z jednego numeru telefonu ważny będzie tylko jeden głos.

W gotowości będzie czuwać profesjonalne jury, które w razie awarii systemu audiotele podejmie decyzję o wyborze kandydata z Polski.

Reprezentant Polski na Eurowizji 2016 wystąpi w pierwszej połowie drugiego półfinału (12 maja). Do finału awansuje tylko 10 piosenek. Czy w tym gronie znajdzie się utwór Margaret?

W programie Świat się kręci zaprezentowano listę 9. kandydatów. Pojawiło się na niej wiele znakomitych gwiazd m. in. Edyta Górniak, Margaret czy Natalia Szroeder.

Zobacz: MARGARET Z PIOSENKĄ „COOL ME DOWN” WYGRA EUROWIZJĘ?

Kandydaci do Krajowych Eliminacji będą kolejno prezentować swoje utwory na żywo w programie Świat się kręci. Michał Szpak, to jeden z dziewięciu wokalistów, którzy walczą o reprezentację Polski na Eurowizji 2016. On już zaprezentował swoje Color Of Your Life.

[polldaddy poll=9313970]

Dziś przyszła kolej na Margaret. Wokalistka jest wymieniana w gronie faworytów do zwycięstwa w krajowych preselekcjach. Na ten występ czekały tłumy fanów artystki, ale i samego konkursu. Od dawna zastanawiano się bowiem, czy utwór będzie brzmiał na żywo równie pięknie, jak w doskonale znanej nam wersji.

Sami możecie ocenić, czy Margaret dała radę?

https://www.youtube.com/watch?v=e7JYlVa0MSY

https://www.youtube.com/watch?v=OzK1vrTWGeQ

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!