W Studio U22 odbył się kameralny koncert Lanberry, zorganizowany w ramach TIDAL X, podczas którego wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała utwory z debiutanckiego albumu.

Wydawnictwo zatytułowane „Lanberry” w całości jest dostępne w serwisie TIDAL, a 4 marca miało swoją oficjalną premierę.

Właśnie z okazji premiery debiutanckiego albumu Lanberry w Studiu U22 odbył się kameralny koncert zorganizowany przez Universal Music Polska oraz TIDAL.

Małgorzata Uścisłowska, występująca pod pseudonimem artystycznym Lanberry, związana jest z muzyką od dzieciństwa, ale dopiero w 2010 roku postawiła pierwsze kroki w branży muzycznej.

Jesienią 2015 roku wydała singiel zwiastujący premierowe wydawnictwo „Podpalimy świat”, a teraz prezentuje swój debiutancki, pełnowymiarowy album.

“Mój debiutancki album jest podróżą po moich różnych stanach emocjonalnych, które miały miejsce w przeciągu ostatnich 2 lat. Ta podróż jest zarówno w wersji tekstowej, ponieważ piszę teksty, ale też w warstwie muzycznej. To jest pop z domieszką muzyki elektronicznej, którą się fascynuję. Wszystkie utwory są jak muzyczne dzieci, więc o każdym mogłabym coś powiedzieć, bo są w nich zawarte różne historie. Mam nadzieję, że moje różne wcielenia i oblicza będą interesujące dla słuchaczy” – tak o nowym wydawnictwie wypowiada się sama artystka.

ZOBACZ TELEDYSK
LANBERRY – KAŻDY MOMENT

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!