Po pierwszej, niezwykle udanej trasie Young Stars On Tour 2015 projekt Young Stars powraca z kolejną edycją tego wydarzenia!

Do niedawna wszystkie bilety były wyprzedane, dziś organizator sprawił wszystkim prezent udostępniając dodatkową pulę biletów na koncert w Gdańsku!

Główną gwiazdą tegorocznego #YSOT2016 będzie ponownie popularny zespół z Wielkiej Brytanii – Bars and Melody. Zespół znany z Brytyjskiego “Mam Talent”, którego występ zrobił furorę w internecie (100 mln odsłon), został doceniony “złotym przyciskiem” przez samego Simona Cowella. Młodzi wokaliści zagrają w każdym z miast na samym końcu wydarzenia pełnowymiarowy koncert.

Zespół stał się ostatnio niezwykle popularny w Polsce, o czym świadczy m.in wysoka sprzedaż ich debiutanckiej płyty “143”, kilkukrotne pojawienie się na okładkach i plakatach młodzieżowych magazynów czy wyprzedanie limitowanych biletów Meet&Greet dosłownie 5 minut.

Na Young Stars On Tour fani zobaczą również znanych artystów wypromowanych przez projekt Young Stars: Jeremiego Sikorskiego, Sylwię Przybysz oraz Sylwie Lipkę, debiutantów: Radka Taracha i Agatę Buczkowską, jak również zagranicznego wokalistę- Davida Bulleya. Nie zabraknie też znanych i lubianych ambasadorów czyli popularnych youtuberów, którzy wspierają projekt.

Young Stars On Tour jest przede wszystkim odpowiedzią na potrzeby młodych osób, które nie mogą pozwolić sobie na uczestniczenie w Young Stars Festival ze względu na odległe miejsce zamieszkania.

Koncerty: 16.03 – Rzeszów (Life House)
17.03 – Katowice (Megaclub)
18.03 – Łódź (Bedroom)
19.03 – Gdańsk (CSG)
20.03 – Szczecin (DK Słowianin)

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu!
Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? 
Obserwuj nasze artykuły w aplikacji Google News!