Już teraz weź udział w konkursie MUZOTAKT.pl i wygraj podwójny bilet na koncert Varius Manx i Kasi Stankiewicz, który odbędzie się 10 kwietnia br. w Warszawie, w klubie Stodoła!

W 2015 roku mija 25 lat, odkąd Robert Janson wraz z braćmi Pawłem i Michałem Marciniakami postanowili utworzyć grupę muzyczną i nazwać ją Varius Manx.

Z tej okazji zespół przygotował wyjątkową, jubileuszową trasę koncertową podsumowującą 25 lat pracy artystycznej. Prawdziwą gratką dla fanów jest wiadomość, że podczas tourne grupa wystąpi z legendarną wokalistką Kasią Stankiewicz!

Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby usłyszeć przepiękny głos Kasi w towarzystwie muzyków Varius Manx!

Podczas koncertów grupa zaprezentuje materiał z 25 lat działalności. Usłyszymy doskonale znane utwory, hity lat 90-tych, takie jak „Orła cień”, „Zanim zrozumiesz”, „Pocałuj noc”, „Ruchome piaski”, „Zamigotał świat”, a także nieco nowsze piosenki jak „Maj”.

Przedsmakiem urodzinowych koncertów będzie sylwestrowa noc, kiedy to grupa wraz z Kasią Stankiewicz wystąpią podczas koncertu we Wrocławiu pn. „Sylwester z Dwójką”.

Historia zespołu zaczyna się w 1990 roku, kiedy na rynku ukazała się pierwsza płyta, krążek „The Beginning”, który zapewnił grupie grono wiernych fanów. Wydane w kolejnych latach płyty „Emu”, „Elf”, „Ego”, „End” zyskały status wielokrotnie platynowych oraz szereg nagród min. Grand Prix w Sopocie, 6 Fryderyków czy wygrana na Festiwalu w Karlshamn.

Warto zaznaczyć, że zespół Vaius Manx jest pierwszym polskim zespołem, który został wyróżniony Brylantową Płytą, nagrodą za największą ilość zdobytych złotych i platynowych płyt. W 2011 roku grupa wydała 11. płytę studyjną, album „Eli”, promowany singlem „Przebudzenie”.

Z pewnością podczas jubileuszowych koncertów w wykonaniu Varius Manx i Kasi Stankiewicz nie zabraknie przebojów, niezapomnianych muzycznych uniesień i moc energetycznych dźwięków. To trzeba zobaczyć!

ZOBACZ TELEDYSK
VARIUS MANX – RUCHOME PIASKI

ZOBACZ TELEDYSK
VARIUS MANX – KIEDY MNIE MALUJESZ

[dropcap]KONKURS[/dropcap]

Wygraj podwójny bilet na koncert: Varius Manx & Kasia Stankiewicz, który odbędzie się 10 kwietnia 2016 w Warszawie, w klubie Stodoła.

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?

Zasady:
1. Polub fanpage Varius Manx
2. Polub fanpage MUZOTAKT.pl
3. Odpowiedz na pytanie: Jaki tytuł nosi ostatnia płyta Varius Manx nagrana z Kasią Stankiewicz?

Na Wasze odpowiedzi czekamy do 8 kwietnia 2016r. pod adresem: [email protected]

Ogłoszenie wyników konkursu nastąpi 9 kwietnia br.
Życzymy powodzenia!