Ed Sheeran zapowiada nowy kawałek i wspomina sukces debiutanckiego singla

Ed Sheeran zapowiada nowy kawałek i wspomina sukces debiutanckiego singla
fot. instagram.com/teddysphotos

Kilka dni temu Ed Sheeran poinformował w mediach społecznościowych, że wkrótce ukaże się nowa piosenka. „Mój nowy singiel Bad Habits ukaże się 25 czerwca” – napisał artysta.

Wielokrotny zdobywca nagrody Grammy, Ed Sheeran po czterech latach przerwy powraca z nowym kawałkiem zatytułowanym „Bad Habits”, który ukaże się pod koniec czerwca br. Przed wydaniem piosenki wokalista udostępnił zwiastun utworu, co z pewnością wzbudziło podekscytowanie wśród jego fanów.

▸ Przypominamy: Madalina Ghenea, której nie można się oprzeć. Fani są pod wrażeniem: „Najpiękniejsza kobieta!”

W upublicznionym fragmencie Ed Sheeran pojawia się jako wampir w różowym garniturze i białej koszuli. Do tego ma wyraźnie pomalowane oczy i paznokcie oraz sztuczne kły – nowy wizerunek brytyjskiego artysty jest naprawdę zaskakujący. Ze skromnego chłopaka z gitarą pozostała jedynie charakterystyczna ruda grzywa, tym razem w stylu Edwarda Cullena.

Przez ostatnie miesiące pracowałem w studiu i nie mogę się doczekać, aż usłyszycie „Bad Habits” – mówi artysta. Zawsze staram się, aby moja muzyka szła w nowym kierunku i mam nadzieję, że usłyszysz to na nowym singlu. Wspaniale jest wrócić! – dodał piosenkarz. 

Tego samego dnia Ed Sheeran zagra również darmowy koncert z okazji UEFA Euro 2020. Będzie to pierwszy od blisko dwóch lat występ brytyjskiej piosenkarza. Wydarzenie, które odbędzie się na stadionie Portman Road w Ipswich Town w Anglii będzie transmitowane na TikToku. W trakcie show wokalista zaprezentuje swój zupełnie nowy kawałek „Bad Habits”.

Poza tym, że zaśpiewa niektóre ze swoich znanych piosenek, po raz pierwszy wykona na żywo swój nowy singiel – mówi osoba z bliskiego otoczenia artysty.

Ed Sheeran wspomina sukces debiutanckiego singla

Pierwszy singiel Eda Sheerana pt. „The A Team” został wydany dokładnie dziesięć lat temu, tj. 12 czerwca 2011 roku. Utwór stał się hitem między innymi w Australii, Niemczech, Irlandii, Izraelu, Japonii, Luksemburgu, Nowej Zelandii, Norwegii, Holandii czy Wielkiej Brytanii. 

Patrząc wstecz, to dziwne, że piosenka, którą napisałem w studenckiej kawalerce jako nastolatek przemierzyła tak daleko i spełniła wszystkie moje marzenia – wyznał Ed Sheeran.

Na brytyjskiej liście przebojów, kawałek zadebiutował na trzecim miejscu ze sprzedażą 57 tysięcy egzemplarzy. Kilka miesięcy później piosenka trafiła również do amerykańskich stacji radiowych, gdzie świetnie sobie radziła na liście Billboard Hot 100.

Napisałem „The A Team” w 2009 roku, kiedy miałem 18 lat. Piosenka dała mi pierwszy kontrakt płytowy, w końcu stała się moim debiutanckim singlem i sprawiła, że ​​przebiłem się na całym świecie – pisze 30-latek w mediach społecznościowych. 

▸ Zobacz: Camila Cabello w bikini! Wyciekły jej plażowe zdjęcia z Shawnem Mendesem

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!

Bardzo dziękujemy za wizytę i przeczytanie artykułu! Nie chcesz przegapić żadnej plotki ze świata show-biznesu? Obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News!